Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet barátság nő és nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság nő és nő között? Ha igen, miért nem? (olvass a sorok között)

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy a férfiakat is nehéz lekaparni rólam, de most egy női eset is előfordult. Pár hónapja ismerkedtünk össze egy versenyen, én nem tudtam, hogy leszbikus, csak később avatottt be ebbe. Nekem van párom, tudja, hogy hetero vagyok, mégis úgy viselkedik velem mintha akarna tőlem valamit. Izgatja, hogy sok pasinak bejövök és mindig kifejti milyen jó csaj vagyok, annak ellenére, hogy elmondtam párszor nem vonzódom a nőkhöz semmilyen szinten sem. Annyira örülök, hogy baráti szinten nagyon jól kijövünk pedig nekem szinte csak fiú barátaim vannak és nem zavar engem, hogy leszbikus, csak ne velem akarjon.. 😅


Szerintetek lehet ebből még barátság?


20L



2023. jún. 6. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Csak le akar veled feküdni!
Igaz barát lehet , próbáljátok meg!
Nem tartanám fenn ezt a barátságot
Többet akar tőled
Szakítsd meg a kapcsolatot vele!
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Miert ne lehetne?
2023. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Én is barátkozom bombanőkkel (pasi vagyok), szerintem egy nőnek még könnyebben megy a helyükön kezelni a kapcsolatokat, mint egy pasinak.
2023. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha kapsz valamit ebből a kapcsolatból (barátságból), akkor fogd fel úgy, hogy azért lógsz vele, mert jó szórakozás. Ha már nem, mert rádnyomul, onnantól meg nem lógsz vele. Szerintem.
2023. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem legnagyobb eséllyel testi kapcsolatot akarna, főleg ha tudja, hogy van barátod. Bár ugye általában minden így indul :)

Ha szimpatikus neked, mondd meg neki, hogy te csak barátkozást akarsz, mást nem, és meglátod, mi lesz.

Egy leszbikus nő:)

2023. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ember függő.Én a helyében megérteném,hogy pasi párti vagy,vissza fognám magam és keresnék mást,te pedig jó lennél havernak.Viszont egyeseknek ez sérti az egóját és azért se fogják feladni.

Ha ezek után is probálkozik,hogy közölted vele a dolgokat,lehet hogy ő az utobbi csoport tagja,szóval átgondolnám a helyedben,hogy van e szerepe az életedben..


Nekem egy pasi haver volt ilyen.Sose adta fel!Így az lett belőle,hogy csúnyán váltunk el és nem az életem része már..


20/L/L

2023. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ui: Ha csak kifejti,hogy jó csaj vagy azzal semmi gond nincs.Valld be neked is jól esik.De ha a határodat túllépi akkor lehetnek gondok
2023. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ebből szerintem nem. Nagyon úgy tűnik, hogy nyomul és nem tiszteli a határaidat, a kapcsolatodat. Önző.
2023. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
5. nagyon jól megfogalmazta!
2023. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
#8 köszönöm<3
2023. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak dicsér és megáll ebben akkor nem szakítanám meg vele a barátságot.


De ha neked ez már sok akkor meg ülj le vele és mond el neki,hogy te csak barátságát szeretnéd többet nem és nem is fog ez megváltozni. Ha nem fogadja el akkor pedig jobb ha ketté válnak újtaitok.


Én mindig mikor össze ismerkedek egy új nővel,persze puhatolozok,de amint kiderül,hogy heteró pláne pasija is van akkor vissza lépek 2 lépést és vagy havernak marad,vagy pedig eltávolodok :D


Van is egy ilyen heteró nő, aki bár nagyon bejött,de nekem a barátsága fontosabb volt,mintsem hogy leépítsem vagy elrontsam,hogy nyomulok.

Letisztáztam magamban a dolgokat,aminek nagyon örülök,mert jó barátra tettem szert akire bármikor számíthatok! Ő nem tudja mondjuk,hogy leszbikus vagyok,de vhogy azt sejtem,hogy sejti :D mert jó ember ismerő.


Szóval egy szónak is száz a vége,ülj le vele beszélni mégegyszer.

Mond el neki,hogy neked mi az ami kellemetlen stb

2023. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!