Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Találkoztatok már számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már számotokra nem túl "illatos" puncival?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a reakciótok?

Mert ugye nők között az aktus elég nagy része a közelében zajlik, nem olyan, mint a paliknál, hogy legfeljebb nem nyalnak, csak beteszik..



2023. júl. 26. 15:47
A kérdező szavazást indított:
igen, megpróbáltam nem arra figyelni és minden ment a megszokott módon, ez előfordul
igen, de emiatt nem nyaltam, csak simogatás/ujjazás
igen, így nem volt semmi, csak ölelkezés/csók
nem volt ilyen soha
27 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak alkalmi vagy elsö randiknál van jelentösége. Más esetekben simán meg kell mondani mi a gond.
2023. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Volt ilyen, kerültem az orált. További randi nem volt vele, én vetettem véget a dolognak, fő oka ez a probléma volt. Nálam a higiénia, igényesség nagyon fontos.

Szerencsére nem jellemző az ilyen eset, kétszer éltem meg kb. 50 partnerből.

Érdekes, mert, alapvetően ezek a nők is tisztának, igényesnek tűntek felöltözve.

Nem tagadhatom le, számomra nagyon ellenszenves élmény volt mindkettő.

2023. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a tisztasággal, ápoltsággal van összefüggésben. Ismertem lányt akinek alapbol volt agy viszonylag erösebb furcsa illata. Nem is igazán rossz, de ezer között is megismerném:-)
2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!