Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most kezdem felfedezni ,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem felfedezni ,hogy talán biszex vagy leszbikus lennék.Aki már jár/járt hasonló cipőben ,hogyan alakult ki az első szexuális élménye lánnyal?Minden tapasztalat érdekelne,esetleges jó tanacs.

Figyelt kérdés
Illetve ha valaki bővebben is szeretne beszélgetni antémáról nyugodtan írjon,minden érdekel.

2023. júl. 29. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Korod? Hogy jött a felfedezés?
2023. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, még rengeteg minden előttem áll.Nem tudom, valahogy csak egyre jobban elkezdett izgatni ,hogy milyen lehet a szex egy nővel.És mostmár eljutottam odáig ,hogy nem csak ábrándozni szeretnék róla.
2023. júl. 29. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

hat en amugy igy mentem fel tinderre, hoogy nem tudom mizu de erdekelne. Es volt egy rendes lany, aki mondta hogy ha szimpi nekem akkor o segit kiprobalni😇 vegig kommunikaltuk az egeszet. Nagyon joo volt! De ha nem elveztem volna, tudom hogy abbahagyjuk. Biztonsagos volt az egesz kornyezet. 23 vagyok es azota csak lanyokkal voltam ✨


Szoval ezt en is fel tudom ajanlani ha gondolod, hogy ha safenak es szimpinek erzel rajtam/velem kiserletezhetsz 😇🏳️‍🌈


23LL

2023. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

3 ez aranyos!


remélem összejön

2023. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hihi köszi!!
2023. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Hármas, nagyon kilehetsz, ha neked mindegy, csak lány legyen.😅
2023. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan a kolcsonos szimpatia fontos :D nekem is van lelkivilagom
2023. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!