Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most velem lenne a probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem lenne a probléma vagy ez tényleg nagyon gáz, ha én hármas szexet akarok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 4 éve vagyunk együtt, szeretem meg minden, de mostanában ott motoszkál a fejembe, hogy mi lenne ha hármasban szexelnénk. Ráadásul egy nőies nővel, barátnőm kicsit fiús, én így szeretem őt, tetszik is nekem, a szexuális életünk is jó, de engem nagyon izgatnak a nőiesebb nők is. Egyszer hülyéskedve felhoztam a témát és azt mondta ő nem tudna máshoz úgy nyúlni, meg ő se viselné el, ha valaki úgy nyúlna hozzám. Azt mondta nem is szeretem őt igazán, ha ilyenekre gondolok. Néha egy rossz k****nak gondolom magam ilyenkor, nagyon szégyellem magam is. De nem tudok ezzel a vággyal mit kezdeni. Lehet tényleg nem szeretem a barátnőmet igazán? Ti mit gondoltok erről?


25/N/Bi



2023. júl. 31. 11:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Semmi baj nincs veled. Szerintem is jo dolog 3L.
2023. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen természetes, hogy valakinek nem fér bele a 3. egy kapcsolatba.
2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nincs ezzel gond :) a szerelem es a szexualitas kulonbozo dolog, a szerelembe kell az intimitas, a szex. de van akinek a szexhez nem kell szerelem :D eleg a kemia. egy percig ne erezd rosszul magad mert vagysz valamire, ezt pont neki kellene megerteni. Es nem ennyire elutasitani es ellenallni annak amit szeretnel kiprobalni :(



amugy en 24/L es pont agyaltam hoogy egy harmasba benne lennek de csak fiu-lany parokat talaltam :( szoval amugy ha van kedved es egyszer dulore juttok! es szimpinek talalsz hit me up:)

2023. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Abba nem gondoltal bele keresztenyezo utalkozo ember hogy azert torlik az ADMINOK AKIKE AZ OLDAL, mert mast bantani bun?:)
2023. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, sokan vagyunk sokfélék. Vágyhatsz ilyenre. Max nem kapod meg. De így a barátnődnek is joga van visszautasítani ezt. És azért valljuk be, hogy a többség bizony nem akarja a párját mással látni. Senkire se lehet ráerőltetni valamit, amit nem akar, és nem élvezné, hanem fájna neki. Azt kell eldöntened, hogy szereted-e annyira, hogy lemondj érte erről a vágyadról. De azt is gondold végig, hogy senki se tökéletes. Lehet, hogy ha találsz később olyan barátnőt, aki benne van ebben, annak más "hibája" lesz.
2023. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Semmi gond sincsen ezzel. Nekem is fordult meg ilyenféle ötlet a fejemben csak még nem próbáltam ki 18 L L
2023. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#5 TOP komment! 🤟
2023. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Kedves kerdezo, nem bantasbol, de a bi az mit jelent? Atmuttetted magad? Csak mert 3 sunás lany tenyleg eleg fura lenne...
2023. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
A kutya is jó dolgában veszik meg. 😁
2023. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel én is így vagyok ,szeretem a barátnőmet de egy kis izgalom beleférne. Nekem is van ilyen vágyam de ezt már az elején elmondtam neki ,hogy igen nekem van ilyen hajlamom szóval ne lepődjön meg ha egyszer kétszer felvetem ezt az elméletet, persze még mindig nem engedi. (3 éve vagyunk együtt)

De meg tudlak érteni szóval nem vagy egyedül ezzel!

Szerintem ezzel semmi gond nincs ..


28/L

2023. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!