Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm" azért idézőjel mert nem rég ismertem meg és nem tudom hogy hajlík-e olyan dolgokra...

Sokszor mikor beszélünk és vmi vicceset mondd vagy hozzám szól végig simitja a combomon a kezét vagy a karomon. Én ezt viszonzom is.

De tovább nem merek menni.

Nem akarok csak úgy bele kérdezni hogy "amúgy te ki probalnád lánnyal?" Nem akarom el ijeszteni sose "csajoztam" még xd pasikkal tök más sokkal egyszerűbb ott várom hogy ők kezdeményezzenek...

De itt hogy??? Hogy kéne témába hoznom?

Nem akarom random felvetni a leszbikus dolgokat meg ilyenek valahogy rá kéne vezetnem, de hogy? Szoktunk együtt iszogatni meg bulizni is...

Nem akarok elutasítást kapni inkább először kikéne puhatolnom a dolgot... azt tudom hogy csak pasikkal volt együtt.


Huszon évesek vagyunk.



2023. szept. 15. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy.
2023. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!😂
2023. szept. 15. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Dicsérgesd, hogy milyen szép. Mondd neki esetleg, hogy ha pasi lennél, biztosan rá mozdulnál.

Erre nyilván lesz valami reakciója. Ha pozitív a reakció, akkor haladhatsz tovább, hogy így, lányként is benme lennél. Ha nem reagál úgy, akkor meg elvicceled.

2023. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez ilyen "hogy sétáljak a két lábamon" kategóriájú kérdés.
2023. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 ha neked ilyen egyértelmű akkor légyszi segíts már 😅
2023. szept. 15. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dicsérd higy milyen csinos. Hívd programokra.

Igyatok együtt sokat...nem kell berugni mint az albán szamár de legyen meg a korlatok eltünése.

Esetleg fimel is lehet rásegiteni amiben van leszbikus szál vagy jelenet és mint a beszélgetés téma felhozhatod a leszbiszálat,hogy mit gondol erről. Meg amugy is népszerű mostanában. Szóval erröl lehet beszélni sokat.(beválalná e? Bár ez necces)

A reakcioboól lehet következtetni,hogy merre tovább.


Közöny..akkor tovább tart. Majd kiderül egyszer.


Érdekli:van esély valamire. De az csak valami nem biztos hogy mondjuk egy csóknál több lesz.


Teljesen nyitott: de az is lehet hogy amúgy leszbi de nem vagy neki ok.

Szóval 2esélyes.


Elutasitó:akkor off.

2023. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha simogatja a combod meg ilyesmi, az már eléggé arra utal, hogy benne lenne a dologban (az már más kérdés, hogy csak kíváncsi stb vagy fel is vállalná a dolgot.)

Szerintem is valahogy hozd fel a témát valami kapcsán, ezt a "ha pasi lennék..." dolgot szerintem kihagyhatod, mert úgy hangzik, mintha nem lehetne mindkét fél lány.

2023. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Simizd vissza! A reakcióból lehet kővetkeztetni...sőt probáld úgy higy 2esben vagytok. Simi közel hajolsz a szemébenézel. Ha olyan a helyzet és valóban bejöszneki akár csók is lehet belőlle.
2023. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amugy tudja,hogy a másokoldalra játszol?

Mert ha nem ,akkor azért ott a para neki,hogy lyukra akarom mondani lyuk melléfut.

2023. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem miért nem voltak ilyen barátnőim? 😭
2023. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!