Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A nőgyógyász látja, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász látja, hogy egy másik nővel/ lánnyal élek nemiéletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, és nem tudnám megmondani mi a szexualitásom pontosan, mert érzelmileg csak a lányokhoz tudok vonzódni, és szexuálisan is, viszont külsőre jött már be pasi, de lehet csak azért, mert “normális” akarok lenni.

Anyukám nagyon szigorú és homofób. Pár hónapja van barátnőm, de persze az egész teljesen titok a családom előtt, csak a barátaim tudják. Anyukám viszont most valahogy gyanakodni kezdett, hogy titkolok előle egy pasit, és el fog vinni a nőgyógyászához. Próbáltam kibújni alóla, de nem lehet. Az orvos egy idősebb úr, és félek, hogy ő is homofób, valamint szerintem anyu teljesen ki fogja faggatni. Szóval szerintetek láthat valamit az orvos amiből rájöhet hogy csak lánnyal voltam? Mivel pl két ujj nyilván vékonyabb mint egy átlagos pénisz. Lehet van még szűzhártyám?! Bem tudom Lehet ebben hazudni? Nagyon félek hogy anyu megtudja.

Köszönöm a válaszokat.



2023. szept. 20. 22:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Nem tudom.* Bocsi elgépeltem.
2023. szept. 20. 23:00
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog rájönni az orvos, ne aggódj. Amúgy anyukáddal meg úgy közöld ezt az egészet, hogy mond neki:

"Anya beszélnünk kell, terhes vagyok. *hatásszünet még sokkot kap* majd mond, hogy amúgy nem, csak meleg".

Attól, hogy homofób, szeretni fog. Van nekem is meleg ismerősöm akinek az anyukája homofób, de elfogadta mert a gyereke és szereti.


Btw a szűzhártya X év után magától felszívódik és nem a nőgyógyásznak nem tudsz róla hazudni mert megnézi és látja, hogy van vagy nincs.( ha meg nem nőgyógyász akkor meg ügy se fogja megnézni ) szóval ja, mond el anyukádnak mivan :)

2023. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem inkább biszexuális vagy, bár ha tényleg nem vonzzanak úgy a férfiak akkor leszbikus.



Amíg nem vagy erre kész és otthon élsz, inkább füllents.


Eléggé nehéz lesz úgy otthon élni, ha a szüleid nem fogadnak el.

2023. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ha már tizennyolc vagy, édesanyád semmire nem kötelezhet.


Ettől függetlenül, a dokit köti az orvosi titoktartás. Szólsz, hogy nem szeretnéd, hogy jelen legyen a vizsgálatnál, és ami akettőtök közt elhangzok, au nem tartozik senki másra.


Ennyi.

2023. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Istenem, kérdező neked aztán nem mindegy mit lát? Semmi közöd hozzá, ő orvos te pedig ostoba vagy.
2023. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Együttérzés semmi a válaszolókban, és hülyeségeket/naiv dolgokat írtok, kivéve 3-as.

Először is ne mondd el anyudnak amíg otthon laksz, csak ha már meg van a lehetőséged külön életre. Lehet hogy amúgy is megértené de nem tudhatod, ez a biztos. Attól hogy 18 vagy még simán lehet hogy egy jó ideig suliba jársz és a szuleidre szorulsz.

Orvosi titoktartás mi az már? Ebben komolyan megbízik valaki? Nekem banki ügyintéző is elfecsegte milyen hiteleim vannak pedig én 33 éves voltam, és nem csak az adott banknál hanem lekérték khr-ből. Szóval simán lehet hogy jóban van anyuddal és elmondja neki a vizsgálat eredményét.

Egyetlen pozitívum hogy nincs olyan jel amiből tudná hogy leszbikus vagy. Szűzhartya bármitől kiszakadhat illetve egy két szex után is lehetséges hogy többé kevésbé ép marad ( bar az ritka). Szóval no para.

2023. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 nagyon köszönöm hogy ilyen megértő vagy. Szóval ezek szerint nem jöhet rá… ez megnyugtató.
2023. szept. 21. 00:01
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

És ha rájön, mi van? Az orvos nem a pletyis barátnőd. Ő naponta lát 15 puncit, neki a dolga az egészségvédelem, nem az, hogy téged ki nyal ki. Baromira nem érdekli. És honnan látná...?


Anyukad homofób? Igen? Attól még, hogy a dark queenektől hányingere van, a lányát nagyon szereti. Nőlj már fel!

2023. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az a legszomorúbb, hogy anyád homofób.

Amúgy nem, nem fogja az orvos csak úgy észrevenni. És amúgy is köti az orvosi titoktartás.

2023. szept. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem vesz észre semmit.

Ezt is kell nagy dobra verni. Érezd jól magad, simán lehet hogy bi vagy. De az is hogy a csaj oldal lassan elmarad. Ne idegeskedj.


Egyébként azért én megijeszteném muttert, hogy hányingerem van, kívánom a savanyút, stb.

2023. szept. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!