Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit engednétek egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit engednétek egy lánynak buliban?

Figyelt kérdés

Egy kis beszélgetés, ismerkedés után mi az ami belefér nálatok?

Gyakran hallom, hogy a leszbikus lányok nem adják magukat olyan könnyen, rátok ez mennyire igaz? Kategóriát nézzétek kérlek!



2023. okt. 2. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

1 nem neked szól a kérdés! Amugy egy ilyen mutatvany utan a feljelentenélek emberrablasért.


Igazábol helyzet fűggő. Volt amikor eléggé magam alatt voltam és ha csini a másik akkor egyböl igent mondtam volna szinte bármire.


Ha jó passzban vagyok akkor valóba kicsit nehezebben adom magam,de a csók a minimum.


És ha minden okés a kisvilágomban,és a másik leányzó is tuti akkor megintcsak könnyebben bocsájtkozok kalandokba.

2023. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, milyen a lány és milyen passzban van az alany, ez szerintem mindenkinél szituációfüggő, aki nem valamilyen élhetetlenül vaskalapos elvrendszer szerint él, aminek simán alárendeli a pillanatnyi igényeit is.
2023. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha bejön a csaj, vonzó, belevaló, izgató számomra, akkor bármit.
2023. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha működik a kémia akkor előfordul hogy egesz hamar minden megtörténik. 19L
2023. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ami még jól esik.
2023. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Én buliban nem szívesen ismerkedem, túl hangos a zene, általában barátokkal megyek, szívesebben táncolok. Olyan szórakozóhelyen, ahol jobban alakulnak ki beszélgetések, pl házi buli, fesztivál, vagy egy pub, ott ahogy éppen is írták, helyzet függő. Ki a lány, mennyire az esetem, milyen passzban vagyok, el tudunk-e vonulni a meredekebb dolgokhoz, pl felmenni hozzám. Nem vagyok ellene az egy éjszakás kapcsolatoknak sem, de őszintén, elég ritkán fordul ilyen elő. Kevés a leszbikus nő, még kevesebb, aki tetszik, és akinek én is tetszem, és még akarjon ő is aznap este ágybabújni... szinte mission impossible.
2023. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindent. Csak ne mások előtt. Csók kis tapi okés, de a többi már csak kettőnkre tartozik. És nem is a mosdóban bezsúfolódva, az szerintem undorító.
2023. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha szimpatikus akkor bármit. Nem szeretem húzni a dolgokat. 26L
2023. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú kapcsolatban vagyok, szóval nem aktuális, de régebben?


Smárolás, tapi okés, de több nem igazán.


Nem tud vonzzani a WCs szex, izzadtan, részegen, hugyszagban, másfél négyzetméteren, mindenki füle hallatára miközben valakia szomszéd fülkében kétpofára rókázik...nem ideális na.


Az lenne a minimum, hogy nyugodtabb környezetedben, tisztán, tiszta fejjel álljunk neki.

2023. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Puszi,csók,tapi akár merészebben is de azért még ruhán vagy fehérnemün keresztűl.

Aztán a továbbiak nyilván lakásban.

2023. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!