Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak leszbikus illetve biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak leszbikus illetve biszexuális nőknek van szórakozóhely? Szóval olyan hely ahol melegek illetve biszexuális férfiak nincsenek csak nőknek van

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországon nincs
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom te hol élsz, de pont hogy csak fériaknak vannak ilyen helyek.
2023. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
férfiaknak*
2023. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2: Azt nem tudom te hol élsz, ahol csak férfiaknak vannak melegbulik:D Ezeken a helyeken elég vegyes a társaság. Az USAban, Nyugat-Európában már szerveznek kifejezetten nők számára bulikat, illetve vannak ilyen helyek. Itthon az Ösztrosokk bulik voltak ilyenek, de azt a covid elsöpörte. Azóta maradtak a vegyes szórakozóhelyek, de nekem ezekkel nincs rossz tapasztalatom. Sok a külföldi meleg férfi akik jó fejek, nem sok leszbikusok után kajtató idegesítő heteró férfival találkozni (én egyel sem találkoztam még, az ismerősi körömben sem volt senkinek negatív tapasztalata).


[Nem tudom, miért lett lepontozva az első válaszom xd]

2023. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!