Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lassan már minden évben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan már minden évben forgatnak egy leszbikusoknak szóló romantikus filmet. Neked van kedvenced?

Figyelt kérdés
Melyik az a top 5, ami legközelebb áll a szívedhez?
2023. nov. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem nézek romantikus filmeket. De az nekem a legszimpatikusabb, amikor nem erre van minden építve, hanem ez csak egy jelző a sok közül. Nekem sem csak a szexualitásomból áll a személyiségen.
2023. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Elátkozott szerelem, Egy szoknya egy szoknya, Below her mouth, Adele élete a top, ötödiket egyelőre nem tudok hozzáadni. :D
2023. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Elõre bocsájtanám, hogy nem szeretem a klasszikusan mézes-mázos romantikát.



Bound a Watchowski nõvérektõl nagy kedvenc, Corky nagyon bejött velõle, imádom a stílusát. Violet hangja meg idegesít, de hát ez van.


Handmaiden, Park Chan-Wook filmje kifejezetten horror elemekkel van tele, de a vége jó, és imádom.


A Hunger amiben igazából egy biszex szerelmi háromszög van, David Bowie, Susan Sarandon és Catherine Denevue között, vámpírokkal a nyolcvanas években. Happy end nem nagyon van, de nagyon szép.



Mentsétek meg a pompomlányt. Ez vicces, könnyed de tartalmas. És imádom azt a vizuális giccset amit használnak benne, és Sinead is nagy kedvencem volt tiniként.



A Ginger Snaps szériában a második résznél, ha jól emlékszem inkább csak subtext van, de a hangulatát imádom. Ha szereted a vérfarkasos horrort, ezt mindenképp ajánlom.

2023. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
A lelkész felesége, Egy szoknya, egy szoknya, Bloomington, Loving Annabelle, The world unseen. :)
2023. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Carol a kedvenc és nem sok esélyt látok rá, hogy ez változni fog. 🙂
2023. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!