Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők, lányok megesett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok megesett már veletek, hogy munkahelyi főnökötök (diáknál ofő, igazgató) "elbeszélgetett" veletek, hogy nyilvánosan ne "reklámozzátok" a leszbikusságotokat semmilyen módon? Kezdve a kiegészítőktől, addig,

Figyelt kérdés

hogy meg ne lássák nyilvánosan, hogy párotok van, ne posztoljatok, kommenteljetek ilyen tartalmakat stb.?

Mit reagáltatok?



2023. nov. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen elfogadom a leszbikussâgot melegséget. De én is azt mondom, hogy nem kell az embernek tâblàt raknia magàra. Diszkréten is meg lehet élni a pàrkaocsolatot. Nyilvàn a baràtnőmet nem dugdosnàm, de nem is kezdenék bele vele heves csókolozàsba a munkahelyen. Szerintem ezt el lehet fogadni, ha egyébként nem diszkriminàl.
2023. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy munkahelyi kapcsolat :)

Tehát sehol nyilvános helyen. (hasonlóan az internetes megjelenés)

2023. nov. 12. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem fordult ilyen elő. De én sem reklámozom. Nem sétálunk kézen fogva, nem csókolózunk nyilvánosan, a netes képeken pedig nem tudhatja kívülálló, hogy barát-e csupán, vagy sem. Nem külső nyomásra, nekem ezek magán dolgok, nem érzem szükségét, hogy mások lássák. Így viszont nehéz lenne elbeszélgetnie velem bárkinek is erről :)
2023. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem reklámoztam soha senkinek.

Nem is mondaná meg rólam senki.


A főnököm fèrje munkát ajánlott a páromnak, mert hogy addig míg fèrfinak hitte, nagy szüksèg volt rá az èpítőiparban.


Amint elmondtam, hogy lány, de ő is tud úgy ès annyit dolgozni, mint egy fèrfi, elvágták a jófej segítőkèsz vonalat, kiült egy mèla undor az arcára, kèrte, hogy ne hangoztassam a kollègáim előtt (persze mindenki tudta már, ès le se szarták).


A suliban 1 tanárom volt aki a pride-ról nyílvánult meg negatívan, ez eddig nem is èrdekelt volna, nekem sincs pozitívumom róla, de aztán köszörült a torkán, rámnèzett "tudjuk ki miatt nem rèszletezem" ez voltam èn, aki miatt nem mondhatta vègig az amúgy homofób, lekicsinylő, megalázó, fasiszta mondókáját :)


Ha nem muszáj nem szívesen beszèlgetek erről, akit esetleg èrdekel valami ezzel kapcsolatban ès óvatoskodik velem sem szeretem.


Ez a rèszem, ugyanúgy mint a hajam vagy a kezem. Velem született, hozzám tartozik.

De mivel mindig cikinek volt beállítva meg eleve kellemetlen az egèsz helyzet, főleg ilyen tanárokkal, főnökökkel...úgy teszek mintha èn is a nagy átlaghoz tartoznèk ès csak a legvègső esetben vallom be, hogy pl nem fèrjnèl vagyok, hanem felesègnèl :D

2023. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Külföldön élek, és egy ilyenért akkora diszkrimináció per lenne, hogy a következõ tíz évben nem kellene dolgoznom.
2023. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!