Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok tetszenek leszbikusok?

Figyelt kérdés

-Nektek milyen típus jön be?

-Fontos a külső?

-Mi az ami előbb megfog ?

-És van redflag?

-Viselkedés szempontjából, Mi az amit elvárnál első talalákozáskor?



jan. 7. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az egyszerűség a lényeg egy nőben, ezt természetesen a külsőre értem.

De ami leginkább megfog az az ,hogy képes a normális kommunikációra, kölcsönös az érdeklődés és nyitott személyiség.

Bármilyen egyszerűnek is hangzik sajnos nehéz ilyen lányt találni….

28/N

jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem fiús és lányok lányok is, de általában a nőiesebb típusok. Igen, a külső is fontos nálam, bizonyos mértékben, hogy vonzódom-e hozzá eléggé. Szeretem, ha ápolt, és kellemes illata van.

Engem, ami taszít, ha valamiért feszengés van, nem tudja mit is akar egy másik nőtől, a flegmaság, akinek nincs jó illata, és ha láthatóan túl sok partnere volt már.

Első találkozón szerintem a lényeg, hogy mindketten várjuk a következőt :)

jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

2# - nekem jó illatom van és tudom mit akarok egy másik nőtől és ahogy látod “feszengős” sem vagyok ha van kedved ismerkedni állok rendelkezésedre 😅😌

1# voltam 😌

jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Akibe szorult értelem is :) nyilván azért a külső is fontos, legyen ápolt, de akinek semmi sütnivalója nincs, az nálam nem rúg labdába.
jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remélem többen is irnak, és esetleg lesznek is itt olyanok,akik egymásra találnak hajrá!:)


Egyébként teljesen a normáknak megfelelő, igényetek van semmi extra a leírásotok alapján, az hogy valaki igényes magára szerintem alap dolog.


én szeretem a kicsit vékonyabb sportos lányokat,de ennek ellenére, még csak nálam magasabb és ducibb testalkatú barátnőim voltak, ami amugy nekem nem is szamitott ugy szerettem öket ahogy gyárilag voltak,innen látszik hogy nálam a külső nem első számú dolog, sokkal inkább érdekel a világ szemlélete és a belső értéke a dolgokról a véleménye, az érdeklődési köre, ha személyiségileg passzolunk akkor rendben. Habár a fiusabb lányok jöhetnek szóba, lányosal nem voltam még.


Én magam nem vagyok egyszerű, szeretem az extrémebb dolgokat, és igen beválalos vagyok,szeretem a hosszú kirucanásokat mindig uton lennék utazó lélek vagyok ha lehet igy fogalmazni,picit extrémebb kinézettel, néhány elfuserált tetkó, színes felnyirt haj, és piercingek. 23éves vagyok. 😁


Nem szeretnék privátott kapni, ismerkedési célál, csak ha sima barátság a cél.


van párom jelenleg is már 2 éve (egy koncerten ismerkedtünk össze, szintén mindketten a világ másik feléről jöttünk, valóban még sose volt olyan kapcsolatom ahol interneten ismertem volna meg a másikat.)

jan. 7. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
2. " ha láthatóan túl sok partnere volt már." Ezt meg ugyan honnan látod? De komolyan!!!
jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

A kisugárzás az első.

Red fleg, hogyha konformista, konvencionális, egyszerű.

jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

5’6-5’8 ft thick cap/taurus femmes🥵

Komolyra fordítva a szót nyilván a külső az,ami elsőre megfog(legalábbis nálam),de akármennyire nézhet ki jól,ha a személyiségünk nem kompatibilis és nem hasonló az érdeklődési körünk.(kinda nerdy,animét/animációs sorozatokat néző,GL manhwát/mangát olvasó nők előnyben hello sziasztok ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Anxious attachment style és love bombing immediately 🚩🚩🚩Nem egyszer történt,hogy ilyen lánnyal hozott össze a sors és konkrétan fojtogatva éreztem magam a kapcsolatban.

Az első találkozásnál nincsenek nagy elvárásaim, csak ne legyen bunkó és legyen közös témánk, amiről tudunk beszélgetni,hogy elkerüljük a kínos csendet :’))


21/N

jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: magyarul is menne?
jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9# ezt akartam én is írni 😅😅😅😅😅😅😅
jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!