Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy biszex lánnyal mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex lánnyal mindig ennyire kaotikus kavarni?

Figyelt kérdés

Október körül randiztunk, aztán arra jutott most nem keres senkit. De baratok lettunk (en 28, o 25) es sokat beszelgettunk. Azon agyalt, hogy feltehetoleg nem bi hanem hetero (volt mar kapcsolata lannyal amugy), es fiukkal kezdett randizni. Aztaan ujra lanyokkal. Most mi megint talalkozgatunk, majd jon at sorozatozni meg megnezni a macskaimat.

De elvileg mi csak baratkozunk. Viszont ha megint szoba johetnek neki a lanyok szeretnek beprobalkozni. Ez szerintetek tolakodo?

28/l/l



jan. 20. 12:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%

10-es

Simogatás, testi kontaktus, simulás, bujás a másikhoz, dörgölőzés. Ha nem húzódik el ezektől akkor lehet puszi, csók...

4-es voltam

jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9. "az en toketlensegem" Kifejtenéd bövebben? (Ha nyilvánosan gáznak érzed, természetes piviben.)
jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%

11#

Te nőként tudsz így hódítani?

jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Eddig 3 bi párom volt és 1 leszbi. Soha többé nem fogok Bi-vel kezdeni. Kell nekik a férfi test, a férfi nemi szerv. Csak nővel nem érik be. Mindegyik kapcsolatom, ami több éves volt, arra ment rá, hogy ők férfit is akartak. Mióta csak leszbi barátnőm van sosem voltunk boldogabbak.


34/L

jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%

#14 nálam is ugyan ez a helyzet, egy Biszexuálisal hosszú kapcsolat nem minden esetben lehetséges, ugyszint 3 biszex lányal voltam együtt, és mindig a vége azért jött el a kapcsolatnak mert megcsaláshoz folyamodott az összes, ugyan akkor szex kapcsolatnak néhány elmegy,

De számomra már ez is inkább taszító.

jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ott van az életedbe akkor beprobalkozhatsz, de én sok reményt nem fűznék hozzá. Éld meg a pillanatot és ennyi.
jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nos, akkor tolok egy kis infót. Nem volt semmi. Probaltam neha hozzaerni, megdobaltam parnakkal, odadoltem. Lehet ez nem sok, de gondolom ha akart volna lenni valami ez eleg lett volna.. :D mikor elkoszont a liftben nagyon probalkoztam oleles utan a szemkontaktot keresni egy csokra de semmi.

Ez eleg friendzona nem ?

jan. 21. 01:19
 18/26 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg ijedt ne add fel….
jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne erőltesd. Nézz valami krapek után te is.
jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!