Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt életetek, legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek, legnagyobb csalódása egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legnagyobb csalodásotok leszbikusok, egy nőtől? Mindenhol azt hallom/látom itt, hogy így ugy megcsalta őket egy velük azonos nemű biszexuális nő egy férfivel, tényleg ez leginkább a vegkimenetele egy ilyen kapcsolatnak?

jan. 22. 00:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
31 F teis leszbi vagy?
jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
11: “ nem csak biszex számít, bárki le irhatja mi történt”
jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Így van bárki ki öntheti a lelkit, amíg azzal mást nem bánt vagy nem provokatív.

Leszbikus vagyok de ez nem jelenti azt, hogy utálom pl a férfi nemű embereket, esetleg a biszexeket, én magam meg sose voltam biszexel, a barátnőm leszbi volt, és azért váltak el útjaink mert igen zűrös élete volt, állandóan buli meg alkohol, nem lehetett vele komolyan beszélni, folyamat rá ment a munka helye a gyerekes szorakozásaira amit tulzasba vitt, közös volt a kassza a pénzt mindig elbaszta, komolytalan volt, végül 1,5 év után ott hagytam, mert ez így nem mehetett tovább, fel évig laktunk együtt.

jan. 22. 10:02
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont nem szeretem a leszbikusokat, mert náluk nincs esélyem. :/ F
jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy biszex nővel, társalgók de valahogy úgy érzem komoly nem menne vele, a megcsalás félelme miatt, minden ismerősöm erről szamolt be, és ezen az oldalon is ezt látom, nem mindenki ugyan olyan tudom, de ha bele gondolok egy biszex helyzetebe szerintem a vágyal nincs mit tenni, hiába van mű pénisz ha hiányzik neki netán a behatolás egy igazi férfitől, akkor is vagyakozni fog egy másik nemre, és szerintem a párom ne vonzodjon mar egy péniszhez ha nekem puncim van, röviden ennyi.


Tudom hogy ezzel nem leszek népszerű, esetleg le leszek írva traumatizaltnak, mivel aki hasonló kép gondolkodik mint én arra egybol ezt írják. De erről szó sincs

jan. 22. 10:09
 16/27 A kérdező kommentje:
#14 nem minden arról szól hogy meg kell dugni, egy nő is lehet barát, szerencsére van rendes férfi barátom, aki nem mindenkinél próbálkozna, én az olyan pasikat nem bírom mint te, akit nem dughatsz meg azt már "nem szereted" miért nem tekintesz rá, csak úgy akkor mint egy embere? Plusz nem minden nő fekudne veled ossze, akkor őket sem szereted?
jan. 22. 10:11
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
16: Van leszbikus barátom, lehet hogy épp te vagy ő. Azt teszem amit te írtál, de inkább kényszerűségből, mint döntésemből. Bár picit gondolhozva benne van enyhe bi hajlam, szóval még sem te vagy te. Szóval te vagy ő. Ő mit is? 🤔😅
jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Remélem nem ő vagyok és remélem te nem az akire gondolok.... 😂
jan. 22. 10:22
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
19: Tegyünk úgy mint ha ez meg sem történt volna. (:
jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire ódzkodsz a biszexuàlisoktól, akkor miért ismerkedsz vele? Ne húzd az agyát, ő lehet épp azt hiszi, hogy alakul valami, aztán majd benyögöd, hogy te nem is akarsz senkit, mert bi. Nem fair.
jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!