Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jobb vagy másabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jobb vagy másabb a szex egy molett nővel ? 44/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy eléggé molett nővel aki nagyon szimpatikus csak nem tudom milyen lenne vele együtt lenni.

febr. 25. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

10

Barátnőm 90kg sportol is de husi, normális életet él ettől függetlenül.

A kérdező sem egy mozgásképtelen túlsúlyosról beszél, na azért ne keverjük a molettet az elhízott fekvőbeteg kövérekkel.

febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

10-es, szerintem te nem ismered az "elhízott" jelentését


Aki 165cm és 100kg hozzá, az bőven a 2. fokú elhízottság orvosi kategóriájában van.

febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
Ja bocsi. A 11-esnek akartam írni
febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Én 100kg-os nővel is voltam és itt nem azt kérdezte a kérdező, hogy "kedves dokik ennyi meg ennyi kilótól elhízottnak számít e a hölgy akivel ismerkedem", hanem azt kérdezte jobb vagy másabb e egy molett nővel a szex.

Nekem kifejezetten jobb de nem egy az izlése az embereknek.

febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Molett, felszabadult nővel a szex: érzéki tobzódás felső fokon!
febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Az a fontos, hogy a látvány tetszik-e neked. Ha igen, és szexinek látod, és még szimpatikus is, akkor jó lesz. Ha viszont lelomboz a kinézete, akkor nem biztos. Nekem pl nem tetszik az ilyen alkat, és vagy 40 kg-mal könnyebb vagyok, nekem fura lenne, biztos zavarna.
febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Ossze fog nyomni ha rád fekszik. Te egy normális tömeggel rendelkezel. Gondold el 63 kg és 100 kg nagy különbség.....
márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem jobb volt.

Lelkesebb, "finomabb" . Mondjuk nagyon szép duci csaj volt.


Azt gondolom hogy alapvetően egy ilyen alkatú lány odaadóbb.

márc. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elég hülyeség kg alapján nézni ezt amúgy, mert pl ha izmosabb már egesz mas a kép, én ismekek testépítot aki kozel 100kg volt hasonló magassaggal és nem volt még pocija sem :D én is molettebb vagyok de van rajtam izom is.


Szerintem ha valaki ducibb az nem egyenlő az igenytelennel, sok minden is közre jatszhat, hormonok pl vagy genetika stb. Régebben is voltak molettebbek akkor is amikor éhezés volt és pl ugyanannyit ettek mint az aki pl 60kg volt. Én ismerek olyan nagyon vekony lányt aki rengeteget eszik még sem hízik tőle, ő meg attol szenved mert nem tud izmot sem rendesen felszeni, gyors az anyagcsereje vagy nem tudom, nem vagyok orvos.


Kérdező ha meg tetszik neked a csaj, akkor probald meg vele szerintem, aztan majd meglatod.

márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!