Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt olyan hogy elhódítottarok egy heteró nőt a pasijától?Stoktatok ilyet csinálni hogy megalázzátok, a pasikat?Mennyire gyakran?És a heteró jők hajlanak rá hogy kipróbálják a saját nemükkel milyen a szex?

Figyelt kérdés

márc. 22. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Beteg gondolatok.
márc. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én olyan pasit tudok, aki engedte a bnőjének, hogy lánnyal megcsalhatja.
márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Elhódítani nem hiszem, de egyszer csatlakoztam 1 párhoz. A nője biszex volt és vele/ velük volt 1 kalandom.Alkalmi, egyszeri csak.
márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Szóval szerinted betegek vagyunk? Akkor mit csorgatod itt a nyálad? Menj a heteró kategóriába.
márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Eszembe se jutna. Aki ilyen egyszerűen """elhódítható""", az tőlem is lazán lelép. Nekem egy gerinces partner kellene. Minek kéne megaláznom a pasikat? Nem utálom őket, nekem aztán nem ártottak és rosszindulatú se vagyok...
márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
6os ezt jó olvasni, vannak még jó emberek😀
márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erős sztori😂
márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Az a feleség nem hetero volt, akiből leszbi lett, hanem biszexuális volt végig. Inkább legyek ideggyenge, mint nehéz felfogású, mint a mellékelt példából nyilvánvalóan te.
márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen csak gimiben. De akit elhódítottak nyilván nem heteró, hanem bi.


A lány megverte a csaj pasiját és az övé lett. 😆

márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szándékos elhódítás volt. Megismertem egy nagyon szimpatikus nőt, de tiszteletben tartottam, hogyneki kapcsolata van, így nem adtam jelét, hogy akarnék tőle valamit, viszont kedves, figyelmes voltam vele, így hamar összebarátkoztunk. Utólag már könnyebb meglátni, hogy mennyire szomjazta a figyelmet és minden apró kedvességért milyen hálás volt. Szóval ahogy jobban megismertük egymást, láttam, hogy alapvetően zárkózott, de mintha egyszerre akart volna bezárkózni és megnyílni, pl.vidáman beszélgetünk, aztán kérdezek valamit és hirtelen megváltozik, komor lesz már csak ilyen egyszavas válaszokat lehet belőle kihúzni. Sokszor volt, hogy látszott rajta, hogy történt valami, mert csak bámult maga elé, az arcán valami sokkos állapot, de ha kérdeztük, akkor megpróbált nevetni, színlelni a jókedvet. Aztán volt, hogy csak úgy hirtelen elsírta magát, és nagy nehezen elmondta, hogy otthon vannak gondok, sokat veszekednek a párjával.

Aztán ezek a dolgok egyre sűrűsödtek,volt egy 1 kg sminkkelaz arcán jött dolgozni, de még is ki lehetett venni sötétebb foltokat, amikre azt mondta pattanások helye, a szomszéd gyerek ütötte meg játék közben stb. Én már ekkor sejtettem, hogy nagy a baj, de nem tudtam,hogyan tudnék segíteni neki ha nem beszél.

Aztán egy este összevert arccal jelent meg az ajtómban, és ekkor mondta el, hogy megverte a párja, és már hónapok óta ez megy náluk. És ahogy beszéltünk észrevettem, hogy csöpög a vér a hajából, amiről nem is szólt először. Monta, hogy a kedves párja meglökte és esés közben beverte a fejét. Na ekkor tudtam, hogy a tiltakozása ellenére is közbe kell lépni. Felhívtam keresztanyámat, aki sebészorvos, és elmondtam, hogy mi történt. Keresztanyám küldött egy mentőt, és mire beértünk a kórházba már a rendőrség is ott volt. Ő még akkor is védeni próbálta a rohadék párját és csak azon volt, mondjuk csak azt, hogy magától elesett. A kórház akkor is megtette a feljelentést ismeretlen elkövető ellen, de én elmondtam a rendőröknek, hogy az igazat. A csávót kihallgatták, és szerencsére beismerte, hogy többször is megütötte, a fejsebet viszont belesetnek állította be.

Szóval nem nem engedtük már, hogy találkozzanak, keresztanyámmal és egy áldozatsegítő központ munkatársaival meggyőztük, hogy maradjon nálam és, hogy valljon az exe ellen. Végül könnyű testi sértésért felfüggesztett kapott a csávó, de ő pedig nagy nehezen megszabadult egy bántalmazó kapcsolatból.

Után segítettünk neki lakást találni,de továbbra is nagyon szoros volt a viszonyunk. Az ominózus éjszaka után 6 hónappal összejöttünk. Ennek már több lassan 5 éve lesz, azóta együtt is élünk.

A párom most már hálás, hogy annak idején kirángattuk abból a pokolból amiben élt, és ma már nem is érte, hogy nem mert lépni korábban.


Szóval jóra fordult minden,és ahogy a történetünkből is látszik, sosem a szex dominált a kapcsolatunkban, hanem az érzelmek.

márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!