Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lány mit érezne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány mit érezne, ha egy férfival kellene szexelni?

Figyelt kérdés

máj. 13. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Testi, lelki erőszakot.
máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Dugtam már leszbit. Élvezte is. Viszont nem engedte hogy csókoljam, nem nyúlt a farkamhoz se kézzel, se szájjal.

Csak megdugatta magát, mert jólesett neki. Azt mondta, néha kell neki ez is. Évente 1-2x.

máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az biszexuális nem leszbikus. ne kever össze 2-es.
máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

#2 Nem keverem. Nyilván vannak átmenetek is. Ő leszbikusnak titulálta saját magát.

Én direkt rákérdeztem, hogy nem biszex inkább? De kikérte magának. Le is koptatott utána. Azt mondta, csak egyszeri alkalomra kellettem neki. Egészségügyi szex volt, pontosan így fogalmazott. A farkam kellett a p.nájának ott és akkor. De amúgy kb.közömbös voltam neki mint férfi. Semmi érzelmet nem láttam rajta.

máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ajjaj! Jönnek az ilyen szigoru itészek akik (mint 3.) megmondják a tutit. (Tudod, a skálán hány százaléktol lehet valamely megnevezést, besorolást használni?)
máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy az 1 mondja. Erőszakolást.
máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ugye mindenki érti, hogy ez a kérdés burkoot fenyegetés, meg homofób mikrogaresszió?



Éd nem kédezõ, ezzel sem fogsz itt senkit megfélemlíteni. Elmehetsz a fenébe.

máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ki se tagulna
máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 ?????????????
máj. 13. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Mit ererzne egy hetero nő ha egy nővel kéne szexelnie?
máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!