Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosak az elvárásai?Azért ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az elvárásai?Azért ez a kat.,mert nők vagyunk,leszbik válaszai érdekelnének.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy párom,akivel nem élünk együtt,nem osztozunk az anyagiakon.Mindketten nagykorúak vagyunk,de szülőkkel élünk.Tudom,ingyenélő,lusta mai fiatalok,blabla,hagyjuk ki ezt a válaszokból,please.Nem dolgozik(sulis) és nekem sincs munkahelyem.Folyton irányítani akar,hogy induljak munkát keresni.Az jó,hogy már félelem van bennem,hogy mikor dobja megint oda felém ezt az elvárást?Nem kerülök neki pénzbe,nem kell fizetnie nekem semmit.Ha együtt élnénk és eltartana,érteném,de amíg ez nem következik be és nem használom ki(nem is fogom),miért kell mindig ezzel jönni?Esetleg vannak,akikkel privátban lehet beszélgetni erről és a lehetőségeimről?Volt valaki hasonló cipőben?

máj. 14. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Igen,mit képzelsz?
Nem,ne hagyd,hogy irányítson.
9 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges is volt kiemelned, hogy leszbi nők vagytok. Ez semmilyen kapcsolatban nem normális, ne hagyd magad.

Egyébként ha lusta vagy dolgozni, ahhoz sincs semmi köze.

máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nem vagyok lusta,csak félek.
máj. 14. 00:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz?
máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az újtól és hogy nem tudok megfelelni,elvégezni a feladatot,amit kell.
máj. 14. 00:46
 5/18 EgyCseppaTengerből válasza:
100%
Írhatsz nyugodtan privát üzenetet, ha szeretnél valakivel bővebben beszélni az érzéseidről és a gondolataidról.
máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy komplex dolog, és sokmindent kihagytál.

Kicsit több kontextus kéne.



Igen, ha lusta vagy dolgozni, de anyagilag kijössz, az a te dolgod.

De ha ez a lustaság, meg tervtelenség neki nem vonzó a másik félnek, és erre rámegy a kapcsolat, az se lepne meg. Nekem nem tetszik, ha a partnerem egész nap mereszti a valagát, valamit azért csináljon már, vagy legalábbis legyenek céljai.



Azt értem hogy most van pénzed, ami szuper, de ez gondolom véges. Mert azér 2024ben csak úgy munka nélkül nehéz ellenni...ennyi passzív bevételed meg gondolom nincs ha a szülőknél laktok.



Valami karrier terv van? Vagy tanulni fogsz, csak még nem indult el a dolog?

Ez esetben mivel töltöd a hétköznapokat, csak lebzselsz, vagy csinálsz is valamit? Házimunkából kiveszed a részed?



Vagy esetleg betegség miatt vagy otthon? Rokkantnyugdíj? Ez esetben megértelek, és a párod a szemét ha olyasmire próbál rávenni, amire nem vagy képes.



Kinek a szülei ezek? Az övé vagy a tiéd?

Az esetleg nem lehet, hogy ha a párod szülei, szóltak neki, hogy kicsit hasson már rád, mert láb alatt vagy?

máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az emberek 98% szorong valamenn attól, hogy nem felel meg munkában eléggé, de ettől még dolgozni kell.


Csak úgy nem oldódik meg, ha otthon reszketsz

máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyulj magm
máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Csepp.


6:De ha ez a lustaság, meg tervtelenség:nem lustaságról van szó,igazad van,hogy sokmindent kihagytam,de nem szerettem volna mindenki előtt kitárni az életem.

legyenek céljai:Vannak céljaim,én szeretnék munkát,hogy neki is mindent megadjak a későbbiekben,csak az első lépések nehezek nekem.

Valami karrier terv van? Vagy tanulni fogsz:Igen,én tudom,hogy milyen területen szeretnék dolgozni és nincs kizárva az sem,hogy tanuljak még.

Ez esetben mivel töltöd a hétköznapokat, csak lebzselsz, vagy csinálsz is valamit? Házimunkából kiveszed a részed?:Igen,segítek a szüleimnek,munkájukban is kisegítek és a házimunkában is.Félretett pénzemből pedig örömmel adok,ez a természetes,ha felneveltek és támogatnak.

Vagy esetleg betegség miatt vagy otthon?:Van olyan betegségem,ami kihat rám,de a szorongás és pánikbetegség egyre gyakoribb,nem akarok emögé bújni.Szerintem a válaszolók közt is van,aki ezzel küzd.Népbetegséggé vált.

Kinek a szülei ezek? Az övé vagy a tiéd?:Ő a saját szüleivel és én is az enyémekkel.Külön élünk.Így értettem,bocsánat,hogy félreérthetően fogalmazok.

Megértem a határozott véleményed és neked is köszönöm szépen,hogy válaszoltál.


7:Tudom,köszönöm.


8:A leszbikusságból vagy a szorongásból?

máj. 14. 01:11
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Főleg a leszbikusságból. A pokol vár.
máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!