Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ki szereti adni is az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti adni is az orált? Lányok, élvezitek, amikor csináljátok, a spemával, mindennel együtt? Fiúk, a puncinedvvel?

Figyelt kérdés
Lányok! Mit jelent nektek, ha imád a partneretek nyalni titeket, ha élvezi hogy puncinedvetek egész arcán szétkenődik? Ti szeretitek a fiú spermája látványát, izgatottan játszani vele utána is, testeteken szétkenni, vagy egyéb dolgokat? Vagy lány - lány esetén egymás puncinedvét?

2012. nov. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni, de maga a sperma nem izgat annyira, hogy magamra kenegessem xD Inkább csak lenyelem, nem akarok mindenhol olyan lenni :D

19/L

2012. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a seggükre szoktam verni meg megy a hátukra is
2012. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem csinálni, de nem izgat a sperma(ahogy az első válaszoló is írta). Lenyelem és kész. Ha rámenne a testemre az sem zavarna...

Viszont, ha a hajam "olyan" lenne annak nagyon nagyon nem örülnék :D!

2012. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretem csinálni, annyira jó látni/hallani, ahogy a párom élvezi.. viszont én is inkább a számba kérem, és lenyelem, minthogy mindenhol olyan legyek. :D Mondjuk múltkor akkora adagot sikerült lenyelnem egyszerre, hogy kikerekedett a szemem. xD Azt hittem, kevesebb jött.. na mindegy, a lényeg, hogy én nem undorodom ettől, szeretem csinálni, ahogy a párom is nekem. Sokszor mondja, hogy jaj de szeretne már nyalni, meg hogy nagyon ízlik neki.. stb. :D


18/L

2012. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni, de a sperma csak olyan szinten izgat, hogy jó érzés, amikor elmegy meg maga a tény, hogy van, de én is inkább a számba és onnan már gyorsan és egyben lenyelem amikor úgy tűnik, h ennyi volt most, ennél többet nem akarok vele kezdeni, az nem izgat, csak amíg éppen "jön".

21L

2012. nov. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!