Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy van.e itt közünk Békés-megye, netán Csongrád és Hajdú B.-megyéből biszexuális vagy leszbikus 16-20(max 24-5) év körüli lány, aki szivesen felvilágosítana egy-két dologról, és akár benne lenne egy személyes találkozóba, és persze úgy, hogy én utazom az illetőhöz. Előre is köszönöm .

2013. márc. 18. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit is takar pontosan ez a felvilágosítás? Illetve a találkozás?
2013. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lenne néhány kérdésem az illetőhöz, amit pl. személyesen szivesen megbeszélnék vele. Barátkozási céllal. Egyébként ne aggódjon senki, 17éves vagyok mindössze és ismereteket szeretnék szerezni ..
2013. márc. 18. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Aha... csak mert a szövegedből nagyon úgy tűnik, hogy te itt szexet akarsz kipróbálni... Nagyon titokzatoskodsz...


Ha meg ilyenre keresel partnert, akkor jobban jársz, ha azt írod ki és nem trükközöl.

2013. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves Hanna, ha jól emlékszem én ma írtam neked egy üzenetet /Haru-chan :)
2013. márc. 18. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a chan szó honnan jött?:D

Kíváncsiságból...

(am ezen kívül én Tolna-megyében lakok és 15/L vagyok ezért nem valami jó)

Kérdező-san:D

2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még a hivatalos elvek szerint " chan" kategóriába tartozok.
2013. márc. 20. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor chan:)
2013. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátkozni akarsz, vagy ismerkedni és járni valakivel? Te magad is leszbikus vagy?
2013. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sziaa.:)

én 16 éves lány vagyok, békés megyei. nem tudom hogy biszex vagyok-e, de az biztos hogy érdekel a dolog.

2013. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!