Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket csapott már ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket csapott már ennyire pofán az élet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és még a gimiben osztálytársam volt egy csodálatos lány, gyönyörű, okos, nagyon jó tanuló, mindenkihez kedves, nem magától elszállt ember. Én akkoriban eléggé zárkózott voltam, nem beszéltünk sokat, és 5 éves gimibe jártunk, tehát 5 évig voltunk gyakorlatilag majdnem napi szinten összezárva. Pár napja megkerestem, sokat változtam, kezdeményezőbb lettem, határozottabb, kiegyensúlyozottabb lelkileg. A gimiben nem tudtam kezdeményezni nála, mert járt egy osztálytárssal, aki FIÚ volt. Szóval megkerestem pár napja, leveleztünk, erre ma megnézem a képeit, és látom, hogy a Sziget Fesztiválon házasságot kötött egy lánnyal, aki az egyetemi csoporttársa! Egy világ dőlt bennem össze, 24 éves lesz ez a lány, csodálatos feleség, anya lehetne, erre kiderül ez :( Nem tudom, hogy ez divatlezbiség-e, de 1 fiúval járt évekig a gimi alatt és még mindig nem akarom elhinni, ami a szemem előtt van:( Mi a véleményetek erről? 24/F

2014. márc. 16. 19:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

az élet kemény öreg. ez van.

ettől sokkal nagyobb pofont is kaptam már, ez p/csafüst...majd rájösz ;)

23/F

2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Mr. Truth ***** válasza:
100%

Mert az milyen hogy a leendő barátnődet autobalesetben megölik...?

Ne sírjal mások is kaptak pofont az élettől...

2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az eddigi legnagyobb pofon az élettől, amit kaptál, akkor örülj piszkosul!
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb pofon, amit az élettől kapsz =)
2014. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha leszbikus, az az ő dolga.
2014. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te szegény! Lesznek ettől még nagyobb gondjaid is!
2014. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
huuuu te szegény majd akkor sírj ha meghal az akit szeretsz addig csak megadba
2014. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Azonos neműek házasságot hivatalosan nem köthetnek Magyarországon (sajnos), csak bejegyzett élettársi kapcsolatot, amit aligha hiszem, hogy a Sziget Fesztiválon meg lehetett volna ejteni. Nem lehet, hogy csak valami facebookos poénkodás az egész?


"csodálatos feleség, anya lehetne, erre kiderül ez"

Akkor is lehet ilyen, ha történetesen leszbikus.


Amúgy ahogy már írták előttem, a legtöbben ennél jóval nagyobb pofánvágásokat kapnak az élettől.


27/F (meleg)

2014. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez a lány tartotta bennem a lelket, hogy léteznek még normális lányok ezen a világon, erre most megtudtam ezt...

Nekem ez nagy csalódás, attól, hogy nektek nem az!

2014. márc. 16. 19:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbi már nem is számít normálisnak?
2014. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!