Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek tényleg vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg vannak leszbikusok vagy csak kiváncsi nők léteznek?

Figyelt kérdés
Mármint kipróbálnak a nők dolgokat ez ok de vannak is teljesen csak leszbik is vagy csak bisexuálisok vannak vagy ferde hajlamuak mindegy a lényeg hogy Miskolcon egyel se találkoztam csak amolyan divat leszbikkel.

#leszbikus #ferde hajlamok
2015. febr. 7. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Divatból? O.O

Az durva lenne, minden esetre én ismerek Miskolcon, meg Pesten is pár igazi Leszbikust ^^ Akik tényleg azok :)

Divat leszbit... olyat nem is nagyon láttam még.. csak filmben.



18/f (Miskolc)

2015. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek igazából elég kevés az önbizalmuk, csak erőltetik magukra a magabiztosságot.Sok rosszindulatú külső hatás rombolja a személyiséget. Ha önmagunk is tenni akarnánk érte, egészen biztos, hogy mindenki megtalálná a neki rendelt biológiai és lelki társát.
2015. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem elegem lett sokszor választottam rosszul valahogy mindig az erőszakos pasikat fogom ki valahogy a magam fajták valamiért vonzodnak hozzájuk vagy egyedül halok meg vagy inkább ful leszbivel állnék össze a nők talán másabbak.

20/N

2015. febr. 7. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem döntés kérdése, nem tudsz egyszercsak a nőkhöz vonzódni, ha hetero vagy :)


Amúgy igen, nyilván vannak leszbikusok akik nem biszexek meg "kíváncsi heterok". Például én is, a barátnőm is, az exem is stb. stb.

2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a nők sem jobbak, az exem nem egyszer alázott meg, csalt meg...nem kevés ideig kihasznált minden téren :)
2015. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!