Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy izgat a gondolata annak, hogy valaki meleg esetleg lezbikus?

Figyelt kérdés
Ha látok melegeket, vagy lezbiket, vagy olvasok egy sztorit ami róluk szól, valahogy beindulok. Miért?

2015. febr. 26. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert netán benned is vannak hasonló érzések ez nem lehet ?
2015. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...
2015. febr. 26. 21:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek a lábamputálás vagy a kannibalizmus jön be. Szóval ne légy zavart :D
2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: túl sok informácio :DD
2015. febr. 26. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mire gondolsz mi izgat annyira velük kapcsolatban mit érzel ? Mire gondolsz ?

Akár egy azonos nemű párol?

Vagy szexuális tevékenységeikről?

2015. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, az hogy kettő azonos nemű emver együtt van, az valahogy lázba hoz, az meg hogy mit csinálnek együtt csak ráadás...
2015. febr. 26. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak próbáltam felvilágositó lenni :D

A lényeg az, hogy sokféle perverzió van. Ha a BSDM annyira elfogadott, hogy elkorcsosult változatát a mozikban tömegek nézik meg, akkor csak nem számit betegesek a homoszexualitáshoz való vonzalom. Az pedig, hogy miért van, nehéz kérdés. Vagy valamiféle extrém elfogadás a melegek felé, vagy pedig enyhe biszexuális hajlamod van(Kinsley-skálán 2-es vagy 3-as). De erre neked kell megtalálnod a választ, ha zavar ez a vonzalom, akkor lehet hogy valami trauma a szexualitásoddal volt hozzáköthető, és ha nem jössz rá, akkor menj el pszichológushoz. Ha pedig nem zavar, akkor örülj neki, hogy valami extrém fizikai örömöket tud neked okozni, merthogy ez nem mindenkinek adatik meg :D

2015. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Zavarni nem zavar, csak fura. Vannak akik undorodnak ezektől ( nem ertem miert) én meg felizgulok ha csak meghallom... :D
2015. febr. 26. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet biszex vagy :)
2015. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es! nem tudom.. az hogy egy lány velem... hát az már nem annyira jön be :P :D
2015. febr. 28. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!