Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy egy leszbikus lányba beleszerettetek és végül a lánnyal összejöttek ő is belétek szeretett és végül hetero vagy bi lett?

Figyelt kérdés
28F
2015. máj. 6. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem így működik..
2015. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már láttam ilyet csak kíváncsi vagyok rá hogy mennyire gyakori...
2015. máj. 6. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Melyik Disney mesében láttál ilyet?
2015. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerősöm.
2015. máj. 6. 20:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom miért vagytok ezen meglepődve.

Az ember változik. Élt már ilyet a világ és ez oda vissza működhet.. Nem csak oda.


Hirtelen rájött hogy mégse.. mikor rátalált a szerelem azzal a sráccal.. 31 éves tehát nem tini bohóckodás volt.

2015. máj. 6. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ritka ugyan, de előfordulhat. Én inkább olyat láttam, hogy hetero lány összejött egy leszbikus nővel, és nem azért, mert hirtelen rájött, hogy ő is leszbi, hanem azt hangoztatta, hogy a nő személyiségébe szeretett bele, a neme pedig nem fontos e téren neki, akár pasi is lehetne. Ott van pl. Gallusz Niki példája.

[link]


Szóval én ebből kiindulva el tudom képzelni, hogy az ellenkezője is megtörténhet.

2015. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!