Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet "heteroként" élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet "heteroként" élni?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a témához, kíváncsi vagyok, mit gondoltok, történt-e már veletek hasonló esetleg.


Le lehet-e élni egy életet úgy, hogy nem vállalod fel, hogy a lányokat (is) szereted?

Csak a fiúkról beszélsz, hogy ne legyen feltűnő, hogy valójában a lányokhoz vonzódsz?

Tetszik egy lány, és a legkisebb jelét sem mutatod ki?



2015. máj. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, csak nem sok értelme van. Saját magaddal tolsz ki, ha elfojtod az érzéseidet. Attól neked biztos nem lesz jobb. Se másnak.
2015. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
26 èves koromig èltem így...màr fèrjem volt ès gyerekem mikor feladtam, ès felvàllaltam...legalàbbis önmagam ès a hozzàmigazàn közel àllók előtt...Ha akarsz erről beszèlni írj nyugodtan, elèg mèly tèma ez ahhoz hogy belefèrjen egy kommentbe...
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így élni, csak nem jó.

Én kb fél éve coming outoltam a szüleimnek. Hát nem igazán jött be nekik. Anyám több veszekedésnél is felhozta, hogy miért kell nekem b.u.z.inak lennem, meg hogy miért utálom a férfiakat. Egy, nem utálom őket, csak nem vonzódom hozzájuk, kettő, anyám a b.u.z.i szót úgy ejti ki a száján, mintha ez valami elítélendő, undorító dolog lenne.

De már nem érdekel, úgyis el fogok tőlük költözni, amilyen hamar lehet.


19/L/L

2015. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
Elsõnél a pont. Már csak azért is, h ne járj úgy mint a 2es. Szegény férj baromira ráfázott.
2015. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!