Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vérzés együttlét közben?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés együttlét közben?! Normális?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leszbikus párkapcsolatban vagyok, még elég kezdetleges, de már azért eljutottunk a szexig is. A problémám a következő, ujjazás közben, eddig két alkalommal is előfordul, hogy véreztem. Azt hittem az elsőnél, hogy még ilyen menstruációs "utórezgés" féle, de 2nap eltelte után megint ez történt. Voltam férfival már korábban, szóval igazából nem értem mi lehet ennek az oka. Volt egy nőgyógyászati kis műtétem, méhszájsebet műtöttek. Nem tudom mennyire befolyásoló tényező ez, de azért megemlítem. Abszolút figyelmes volt,nem az ő hibája, nyilván én vagyok érzékenyebb talán... voltam olyan állapotban is, hogy fel sem merült, hogy esetleg gond lehetne, mert nedves voltam. Ha valaki esetleg tapasztalt már hasonlót, vagy bármi.. legyen kedves ossza meg velem, tapasztalatát.. Előre is köszönöm szépen a segítségeket!

21/L



2015. jún. 10. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hosszú körme van a barátnődnek? Valószínűleg felsértette a hüvelyfaladat.
2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, pont ez az, hogy rendesen le van vágva neki.
2015. jún. 10. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézesd meg, ki tudja a műtét után mit van ott.

Pusztán az izmok összehúzódásától is lehet hogy valami kis ér elpattant.

2015. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez is lehet, erre nem is gondoltam. Mindenképpen megyek majd, csak privát dokim van, szóval még időpontot kell kérnem rá. Köszönöm a Te válaszodat is! :)
2015. jún. 11. 07:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el esetleg orvoshoz, és amíg nem mész el,próbáljátok ki újra az együttlétet. Lehet nem lesz akkor már gond.
2015. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Így lesz. Jelentkezem majd, h fenn áll-e még ez a probléma vagy sem. Köszönöm szépen!
2015. jún. 11. 08:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sokszor, voltam vele dokinál, de nem volt semmi gond. Aztán elmúlt magától.


21/leszbi

2015. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nahát, és mit mondott a doki? Elmúlt magától? Erősödött volna a fal vagy ilyesmi?
2015. jún. 11. 08:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Szegény drágámtól múltkor direkt kérdeztem, hogy nem hosszú-e a körmöm. Mondta, hogy nem. Erre pár perc múlva nem azt látom, hogy véresek az ujjaim. Szegényt úgy sajnáltam, de azt mondta nincs semmi baj. De akkor is bántott. :/ Jó persze utána kiengeszteltem. :)
2015. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát nem túl szerencsés szerintem ez esetben a hosszabb,hosszú köröm, de van akinek nincs vele gondja. :) Neki rövid körme van, és fájdalmat sem éreztem éppen ezért nem is értettem, hogy miért van az ami.

Azért köszönöm a válaszod! :)

2015. jún. 12. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!