Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatban kell h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban kell h az egyik fél legyen úgy mond a "fiu"? Egyik lánynak dominálnia kell a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiusabb lány meg egy lányosabb lány akk törvényszerű h a fius dominál? Hogy a fius lány lesz a kapcsolatban a "fiu"?Vagy kell valakinek? Mert én például nem vagyok igazán sem fius sem lányos nagyon de ink a lányos fele húzok, én nem szeretnék "dominálni" de ha nagyon muszáj akk inkább az mint h más domináljon mert én egyszerűen nem viselem el. Nem lehet egyszerűen csak simán h nem dominál egyik sem? Nekem az lenne a tökéletes van egyáltalán ilyen? 18/L

2015. jún. 12. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled :) L
2015. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy leszbikus pár ismerősöm, ahol volt egy fiúsabb csaj és egy csajosabb csaj. És ott inkább a csajosabb csaj volt a "fiú". Szóval szerintem egy ilyen kapcsolatban nincsenek törvényszerű dolgok. Bár én nem vagyok leszbikus, úgyhogy nem nagyon vagyok otthon az ilyen dolgokban, de én ezt tapasztaltam ismerőseimnél. :)
2015. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

A hetero kapcsolatomban egyenrangúként szeretném, ha a párom ugyanúgy kezdeményezne mint én, de neki az kell hogy én férfi, tegyem a dolgom, és ő úgymond, követ.

De egészen ennyire nem egyszerű!

Én a párkapcsolatban a kölcsönösség, megértés, megbeszélés híve vagyok!

F/60

2015. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj!mind lányok vagyunk végülis,szóval nem feltétlen a leosztás! :P Nézz meg engem! :) én egy fiúsabb (bár nem annyira) ,sportosabb lány vagyok,de "sikítok" ha pókot látok,és nagyon érzelmes vagyok,de bármilyen kapcsolatomba például jobban járok,ha nem én főzök,de az irányítást meg más kezébe adom szívesen,akkor szerinted egy párkapcsolatban én a "fiú" vagy a lány vagyok? :P mert magam se tudnám megmondani! :D


20/L/L

2015. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^
2015. jún. 12. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy nem.


Van az a mondás, hogy "butch on the street, femme in the sheets". Általában a fiús lányok nagy része "alul" szeret lenni.


De ez is csak hülye sztereotípia, nem KELL senkinek semmilyen szerepet kötelezően eljátszania.


Ezt a társkeresésnél tisztázd, és akkor biztos megtalálnak azok akik pont azt keresik amit te adni tudsz.

2015. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mind a két fél lehet abszolút lányos is és abszolút fiús is! nem feltétlenül kellenek ezek a szerepek
2015. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan hogyha van egy fius csaj es egy csajos csaj akkpr a fius ssaj lesz a fiu a kapcsolatban de mint a heteoknal is van,van amikor a csaj hordja a nadragot.

De mindig van aki dominal nincs olyan a hetero kapcsolatokban sem hogy nincs dominal fel

2015. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi már pár éve együtt vagyunk (21,22) és nálunk sincs ilyen leosztás.


Külsőre a barátnőm a fiúsabb, én teljesen nőies vagyok.

Ő retteg a molylepkéktől, darazsaktól, mindenféle bogártól, nekem kell hősnek lenni és lecsapni, bár inkább elkapom és kiengedem :D

Ő szokott mosni mert sikítok a mosógéptől, de én mosogatok. Főzni utálok, de vele szoktam, besegítek neki, meg már egy-két dolog megy magamtól is, ha nagyon muszáj.

Inkább ő kezeli a pénzt,mert én ahhoz túl szétszórt vagyok, de együtt költjük.

Együtt vásárolunk be, de ő cipeli a több cuccot, egyszerűen azért, mert egy poharat is izzadva emelek fel.

Takarítani is együtt szoktunk, vagy amelyikünk éppen ráér, de ő szereti én meg utálom :D

Szóval szerintem nálunk nincsenek meg azok a klasszikus szerepek :)

2015. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
mi ez a sok meleg kérdés jön a nyár aztán melegek lesztek?:D
2015. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!