Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus! Ti kevésbé kezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus! Ti kevésbé kezdtek bele egy kapcsolatba biszexel mint leszbikussal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hátrány ha valaki biszex? És nem leszbikus ?

2015. jún. 12. 17:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Számomra igen.
2015. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
biszexuálissal kizárt%
2015. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Meg indokolnátok h miért? Egy biszex nem tud hűséges lenni vagy mi az oka?
2015. jún. 12. 17:38
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is meglepett o_O Kíváncsi vagyok az indokra.


20L

2015. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusként nekem semmi bajom a biszexuális nőkkel. Még úgy is, hogy van egy ilyen bullsh*t sztereotípia, hogy a biszexek mind hűtlenek.

Én mindössze azért nem jönnék össze egy biszex nővel, mivel van egy undorom/fóbiám a férfiak szerszámát illetően. És nem szeretek semmihez sem hozzányúlni, ami hozzáér(het)ett egy férfi nemi szervhez.


Egyébként ha nem lenne ez a fóbiám, semmi gond nem lenne.

2015. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én még szűz vagyok hozzám még nem ért. De a tobbi leszbikus is főleg ezért nem szereti a biszexeket? Vagy lehet más oka is?
2015. jún. 12. 18:36
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Hat en konkretan azert nem kezdenek egy biszexel mert egy idp utan neki hianyozhat a ferfi nemi szerv es igy hamarabb mennek fere mint a leszbik persze a leszbiket se kell felteni ahogy a heterokat sem egy biszex hamarabb megy fere
2015. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom én most elvagyok keseredve:/ az eselyeim h találok lányt a 0 ról a -2 re süllyedtek :/ nem tudtam h így állnak a leszbikusok a biszexhez :/
2015. jún. 12. 19:10
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azért nem kezdenek szívesen velük kapcsolatot, mert ahogy kedves fölöttem író megfogalmazta, "hamarabb csalnak meg".

De te ezen ne aggódj, mi jól tudjuk, hogy nem fogja szexualitás meghatározni azt, hogy kinek mennyire van gerince és azt is, hogy nem kell félteni a leszbikusokat sem, esetenként elég belterjes társaságok is vannak, ahol a hűség csak egy ember-kutya barátságot jellemző valami.


Csacskaságok na, ha valaki emiatt nem kezdene veled, vissza se fordulj. :) Válaszolva egyébként igen, általában éri őket hátrány, akár itt gyakorikérdéseken is találkozhatsz hasonló biszex-ellenes (bifóbia) megnyilvánulásokkal.

18l/l


Viszont vannak elegen, akik nem így vélekednek, ne ess kétségbe.

2015. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Ha lenne két ugyanolyan nő, teljesen ugyanaz a két ember, a különbség csak annyi lenne, hogy az egyik biszexuális vagy leszbikus a leszbikust választanám. Nem szívesen kezdenék biszexuálissal mert ha nem is csalna meg én azt érezném, hogy valamikor biztos szüksége lenne egy férfira, plusz ha meg is csalna akkor nagyon degradálónak érezném, hogy PASIval. Plusz ahogy előttem írták nekem sem tetszik annyira, hogy előttem volt valaki férfival, nem tudom miért. Viszont! Ha megtetszene egy lány, aki csinos, kedves mindenben passzolunk nem mondanám azt neki, hogy "Figyelj mivel biszexuális vagy ezért inkább nem." Hülyeség lenne, pont nem érdekel, hogy az illetőnek milyen a szexuális orientációja, hogyha megvan a közös szimpátia! Szóval fel a fejjel! :)

Szép estét!

18/L

2015. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!