Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy leszbikus párnak gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok biszex ha úgy hozza a jövő, akkor nővel szeretném leélni az életem és családot alapítani akár mesterséges megtermékenyítéssel vagy örökbe fogadással, az lenne a kérdésem h ez mennyire elfogadott?és a gyerekre ez nem hathat e rosszul? Pl.: iskolában piszkálják e emiatt

2015. jún. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
12%
Iskolában kiközösithetik. Felvételin ha kiderül nem biztos hogy felveszik. Rengeteg hátránya lehet...
2015. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

De igen, piszkálhatják, valószínűleg fogják is. Viszont a gyereketek tudni fogja hogy semmi rossz nincs ha két anyukája van, hiszen veletek nő fel :)


Nem elfogadott, de szarni bele. :) Így ki lehet szűrni ki az az ember akit messze el kell kerülni mert egy szűk látókörű kretén ^^


Remélem segíthettem <3 18/f(biszex)

2015. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Megmondom őszintén, én isteni magasságokból szarnék a dologra, mint bármelyik hetero párra de sajnos a társadalom jó 70/80%-át nem ilyen felfogású egyének teszik ki. Biztos lehetsz az inzultusokban akár a magad részére, akár a párodéra, akár a gyereketekére. Na de pesszimizmus off, mentem bulizni! :D
2015. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%

sajnos a társadalmunk egyáltalán nem mutat jó eredményeket ilyen téren. Viszont én nagyon nagyon támogatnám, és lehet hogy pont az lenne a megoldás, hogy minél több nem hetero pár vállaljon gyereket! remélem, hogy megvalósul az álmod, még ha nehéz is lesz :) :)


baromi jó lenne, ha a közeljövőben történnének lépések ebben az irányban és inkább a melegházasságot meg gyerekvállalást tágyalnánk a halálbüntetés meg a gyűlölködés helyett....

2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
ja, és én heteróként mondom :) 4es
2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
35%

Nem feltétlen tenném ki ilyesminek a gyerekemet, hiszen leszbikusnak lehet hetero gyereke, de pont a családi minták hiánya miatt nehezebb lesz elsajátítania a viselkedési mintákat. Ha leszbikus lesz, ez talán mindenképp előny, hiszen ez méginkább összetartja a családot. Nade meglehet úgy is oldani, h egyikőtök felvesz egy apa és egy anya szerepet, bár ez se teljesen az elfogadott, átlagos családi hétköznap.

Ezt neked kell végsősoron eldöntened, elvégre mi nem rendelkezhetünk a te életeddel.


Összegezve: Ha mégis bevállalod a fent említett dolgot, számolj azzal h milyen következményei lehetnek a gyerek életében. (Érdekes, hogy itt magadra gondolsz, h neked legyen jó, neked legyen ilyen álom családod. A gyerek jövője?)


Véleményem szerint merd megvalósítani ezeket az álmaidat, és vállald h nehezebb lesz felnevelned a gyereket, de nem lehetetlen. Kemény munka lesz, de meglehet a gyümölcse és az álmaid is valóra válhatnak. :D


Sok sikert!!!

2015. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy nagyon édes dolog ez.:) Nem igazán elfogadott, de mire anyuka leszel/ a barátnőd lesz anyuka, addig változnak az idők.

Piszkálhatják,de nem kell szétkürtölni. Ha titkolni akarjátok, akkor csak az egyik szülő megy érte, és viszi, plusz megy szülőire, és akkor nem tudják meg, ha csak nem mondja el a gyerek. De fontos, hogy a szülők vállalják fel magukat, mert ha sunnyogtok, azt hiszi majd, hogy valami rossz dolog amit csináltok, és ha esetleg ő is homoszexuális lesz, lehet, hogy nem meri majd felvállalni magát.

18/L

2015. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
a kutatások azt mutatják ki, hogy a meleg családban felnövő gyerekek között nincs szignifikánsan nagyobb arányban a homoszexualitás, mint a hetero párok gyerekeinél. Viszont a családban (itt ugye minden család egy kategória) felnövő gyerekek IQ-ja szignifikánsan magasabb, mint az árvaházban felnövőké. Csak mondom....
2015. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem kellene.
2015. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%

Piszkálhatják a gyerekek. Ennyi hátránya lehet, de a kölykök piszkálják azt is aki szemüveges, pösze, vagy az anyja takarítónőként dolgozik.


Azt sem merném kimondani, hogy a nemi szerepét nem lenne képes megtalálni. Manapság egyre jobban összemosódnak a dolgok, szerintem nagyon kevés tradicionális család van, ahol apu családfő, pénzt keres, kocsit szerel. Anyu meg mos, főz, bibit puszil.


Egy generáció vagyunk, gondolom közel egy időben fogunk családot alapítani. Engem egyáltalán nem zavarna, ha a kisfiam/lányom legjobb barátjának két anyukája vagy apukája lenne. Ha normálisan nevelik a csemetét szívesen megismerném őket is.

20/L

2015. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!