Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki nyugtasson meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nyugtasson meg, hogy nem csak ilyen leszbikusok vannak?

Figyelt kérdés

Ahány leszbikust ismerek, mind anime, manga meg az ilyen japán, koreai, kínai szar fuggok. Csak abba az elb*szott világba élnek. Elrajzolgatnak meg mittudomen, de társasági élet az nulla. Sport semmi, nem érdekli őket a divat sem, teljesen el vannak igenytelenedve...

Komolyan ilyen az összes lány? Miert?

Egy leszbikus lány



2015. júl. 20. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek leszbi lányt aki sportol (focizik) és nem is anime fan viszont ő se valami divatmániás de társasági élete az van rendesen.

Egyébként meg nem kell leszólni azokat akiknek tetszenek az Animék,mangák...

2015. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak ilyen lezbi lányok vannak, van egy régi ismerősöm, aki lezbikus és ő, pont nem ilyen, szóval nyugodj meg, nem csak ilyenek vannak, mint amit le írtál!:)
2015. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2015. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, vannak olyan bunkó leszbik is mint te vagy. Biztos megtalálod te is a párod, van bőven ilyen is.
2015. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2015. júl. 20. 16:18
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megbántottam a lelkivilágodat?:((
2015. júl. 20. 16:21
 7/23 anonim ***** válasza:
Most valószínű ez a divat. Én sem csípem, de ez van.
2015. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ez a kategória vagyok, viszont ennek ellenére társaságba kerülök a központi figura szoktam lenni, aki nagyon könnyen haverkodik. :P Sport meg divat valóban nem érdekel. :)
2015. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, vannak teltebb, már-már fiúnak kinéző leszbik is, akik sört isznak és büfögnek, pont mint a férfiak. ;)
2015. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexi hetero és biszex csajt is ismerek, aki sörözik és böfög is. :D Nem értem ezzel mi a probléma. :D
2015. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!