Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, van itt közöttetek olyan, aki jobban szeret adni, mint kapni?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Az, ahogy látjátok, hogy a partneretek mennyire élvezi? A viszonzást miért szeretitek kevésbé? Nem vágytok a másik érintésére?
2015. okt. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem annyira igénylem a viszonzást és nem igazán vagyok megelégedve a testemmel. Mindig azon kattogok, hogy vajon a párom mit gondolhat, pedig ekte egy alkat vagyunk és imádom ahogy kinéz.
2015. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nálad önbizalomhiányra vezethető vissza? Igy is jól működik a kapcsolatotok?
2015. okt. 6. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Lehet. :) Meg a libidóm se valami nagy.

És igen, szerintem jól működik. Meg is érdemelné a szakítást, ha csupán emiatt elromlottnak érezné a kapcsolatunkat, mert ettől függetlenül szeretem, imádom és azon vagyok minden téren, hogy NEKI jó legyen.

Szóval lehet arra is vissza lehet vezetni, hogy én szinte mindig mások érdekeit keresem. :)

2015. okt. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meg is

érdemelné a szakítást, ha csupán

emiatt elromlottnak érezné a

kapcsolatunkat, mert ettől függetlenül

szeretem, imádom és azon vagyok

minden téren, hogy NEKI jó legyen."


Hat bravo. Az nem fordul meg a fejedben h aki veled van es szeret annak szar h o kb ne nyulhat hozzad? Ha nem vagy megelegedve magaddal ne jojj ossze sekivel. Az meg h ezert kidobnad mert o is kíván teged hat no comment.

2015. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Én is hasonló kapcsolatban vagyok, csak én a másik oldalról, vagyis én vagyok aki többet kap, mint ad. Nekünk is jól működik, csak néha félek, hogy nem nyújtok eleget és, hogy lehet bennem van a hiba. Pedig megbeszéltük már és mondta, hogy ő egyszerűen ilyen.

Kiváncsi voltam az okokra, illetve hogy másoknál is van e hasonló, mert olyan nehéz elképzelni, mert én meg minden egyes érintéséért odavagyok.:D

2015. okt. 7. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Maszti közben is arról fantaziálok, hogy én elégítem ki a partnert, ez izgat jobban. Nem túl nagy a libidóm, talán ezért is szeretek jobban adni.

Álom egy olyan Nő ,akit ez nem zavar....:)

24l

2015. okt. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Párom meg pont, hogy nem az adós fajta. :) Ez nem jelenti azt, hogy nincs kölcsönösség. Van, csak nem akkora mértékben, mint mikor mindig az van. Ergó nem úgy esik a dolog, hogy sose érhet hozzám és ez nem is úgy szokott történni, hogy ellököm magamtól. Kvázi megérezzük, mikor ne.
2015. okt. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam akkor, hogy nem velem van a baj.:)

Engem nem zavar a dolog, jó a kapcsolatunk, jó az összhang stb.. Még könnyű dolga is van velem, mert minden porcikám olyan érzékeny az érintésére, hogy teljesen kész vagyok.:D

2015. okt. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!