Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire nehéz ismerkedni leszbikusként?

Figyelt kérdés

Elismerem, nem adtam még 110%-ot bele, de így is elég nehéz diónak tűnik. Pláne hosszútávú, tartós kapcsolat esetén.

Milyen tapasztalataitok vannak, Ti hogy álltok ehhez?

Köszönöm szépen a válaszokat!


20/l



2015. okt. 23. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

A leszbikus az az, aki csak fiúkkal csinálja?

Láttam egy leszbikus nőt, nagyon tetszik.

Ennyit tudok a témáról.

2015. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A leszbikus két NŐ kapcsolatát jelenti, tehát itt férfiak még csak szóba se jönnek.
2015. okt. 23. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem könnyű, mert a leszbik nem olyan befogadóak...mármint azt akarom mondani, hogy ellenállóbbak a csajokkal. Egyfolytában kételkednek. De ha egyhez közel kerülsz akkor sima ügyed van . :)
2015. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, látatlanban is ölellek.
2015. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nehéz.


egyrészt, a melegek köztudomásúlag nem tanulnak meg randizni tiniként, hiszen a nagy részünk 15-17 évesen inkább azon gondolkozik hogy a vonat alá vagy a híról le lenne-e célszerűbb ugrani.

a leszbikusok (és melegek) számára a média se igazán kínál sok mintát ahhoz, hogy mégis, ilyen egy kapcsolat, így kell ezt harmonikusan fenntartani.

az összes lmbtq+ romantikus regény végén vagy meghalnak, vagy az egyik heteró lesz vagy a kettő egyszerre.


na most emellé ott van az is, kevés választási lehetőség van, és többnyire nem megfelelő helyzetben. egy melegbáran nem lehet mély beszélgetéseket folytatni.

ismerkedni lehet, de mennyi az esély arra hogy közös érdeklőségi körre derül fény így nagy hirtelen? (mármint az orientáción kívül, ami elég egyértelmű)


netes oldalakon szintén befásul az ember, mert pont nem azt látja a többiekben ami igazán fontos, hanem egy idealizált önképet ami vagy illik rájuk vagy nem, de többnyire egyáltalán nem lényegi információ.


én jelenleg igyekszem barátságokat kötni,nem mindenkibe mint álmaim nőjét belelátni. ez persze nem minding jön össze, de így is kevesebbet csalódok érzelmileg.

2015. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5: nos, elég jól összefoglaltad, és reálisan látod a helyzetet. Mondjuk én személy szerint türelmes vagyok, és igencsak reménykedő, de ebben az országban jóval nehezebb az ismerkedés.

Azért sok sikert kívánok :)

2015. okt. 23. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon nehéz :/ 18/L/L
2015. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. :/ Egy csomóan "ismerkednének", de pár szó után eltűnnek.. így nehéz megismerni akárkit is. 19/L/L
2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit az 5-ős leírt az az én heteró társkeresési problámáimat is jellemzi, mi a helyzet ezzel?
2015. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak sosem ismerkedési nehézségeim. Annyi, hogy van önbizalmam is és normál bárokban is odamegyek nőkhöz és beszélgetek lazán, bókolgatok. Az online ismerkedést hülyeségnek tartom. Az igaz, hogy buliban nem lehet feltétlen beszélgetni, de ha valaki tetszik, megkérdezed, hogy elvonulhattok -e a hely egyik csendesebb zugába beszélgetni és ennyi. Az igaz, hogy a melegek nem nagyon látnak kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatra példákat, de én ezeket valahogy ki is zártam, én ugyanazt kerestem egy nővel, mint a heterók az ellenkező nemmel. Az már más kérdés, hogy a melegek nagy része képtelen normalis kapcsolatra, mert sokan sérültek, de megtaláltam a párom és most boldog vagyok, meg az is leszek vele. :)
2015. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!