Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mi a baj velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

18 vagyok, mindig is a lányok tetszettek de csak most van komolyabb kapcsolatom (először)

Nagyon szerelmes vagyok a lányba, ezért ma lefeküdtem vele.

Mégis... úgy érzem nem erre számítottam...

Csodálatos volt az egész, nagyon intim és romantikus, és élveztem amit ő csinált velem de amikor ràm került a sor... az orális része nem tetszett. Pedig felizgat, nagyon is, de az íze nem jó...

Mégis mi a baj velem?

Egyértelmű, hogy sosem fogok a férfiakhoz vonzódni, de akkor "az" miért nem tetszett? Egy heteró barátnőm mondta hogy ez bizonyitja hogy nem vagyok leszbikus. Hát ha nem, akkor mi? Heteró biztos nem.

/Egy összezavarodott lány/



2015. okt. 31. 02:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen íze volt? Keserű? Sós? Édes?


Egy nőnél sok minden befolyásolja az ízt. A kellemetlen íz oka lehet higiénia hiány vagy betegség miatt.


Persze az is lehet, hogy szimplán a kémia nem volt meg köztetek. Volt egy barátnőm, aki akárhogy mosta meg, makk egészséges volt, de iszonyat rozs íze volt. A következő barátnőmnek viszont maga a mennyország. :)

2015. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nem is tudtam, hogy ez ilyen komplikált...

A kémia biztos meg van köztünk, teljesen oda vagyok érte!

Hát az ízét nem tudnám megmondani milyen de nagyon rossz volt, szinte hányingert keltő xd

2015. okt. 31. 02:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Külsőleg tetszett minden szinten? Igazi nő volt? Ápolt volt? Esetleg meg volt neki?
2015. okt. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mindenhogyan tetszik, persze hogy igazi nő és persze hogy ápolt... :D

Nem volt meg neki

2015. okt. 31. 03:16
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nahát... Bocs, hogy pasiként belekontárkodok, de eszembe jutott, talán ez picit megnyugtat. Az első szex függetlenül attól, hogy hetero vagy, netán homo vagy, általában fura élmény. Én tisztán emlékszem, hogy sok minden nagyon más volt, mint ahogyan azt előtte elképzeltem, pedig bennem még plusz kételyek fel sem merültek. Szerintem ne parázd túl a dolgot.
2015. okt. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha nem lekezelő a válaszod akkor nem baj hogy pasiként beleszólsz, úgyhogy köszi.

Remélem igazad van...

2015. okt. 31. 05:01
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Szinten pasi vagyok. Igen az íz változatos tud lenni. Volt olya partnerem akinek szinte édes volt de volt olyan akinek teljesen más. Meg az etkezés vagy a dohányzás is megváltoztatja a a kedvesed ízét. No meg persze a higénia!
2015. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Talán találsz itt választ a kérdésedre.

Én a tejsav izére gondoltam az általad leirtak alapján.

Itt azért pontosabb választ kapsz:


[link]

2015. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

majd ha már több partneren is túl vagy akkor rá fogsz jönni h minden nőnek egyedi íze van

neki olyan amilyen, neked is más ízed van

kóstold meg !

2015. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyetek egzotikusabb gyümölcsöket,attól is megváltozik az íze. Sárgadinnye, eper, banán, ananász,mangó :D

És tényleg fontos, hogy mit evett aznap, meg azelőtt, mert az is befolyásolja.

2015. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!