Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehetséges hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Néha megnézem a lányokat, nem gondom azt, hogy kell egy fiú (pasi), és simán el is tudnám képzelni magam egy lánnyal. Sose volt még párkapcsolatom. Van pár meleg ismerősöm, nem itélem el őket, sőt.. kb. fél éve elkezdtem rockot/metált hallgatni és nagyon szeretem. A stílusom is kicsit rockeres, szeretem a sötét színeket leginkább a feketét. Nem öltözöm lányosan,de persze fiusan sem. Régebb óta feltételeztem egyik barátnőmről,hogy leszbikus, és nem rég el is mondta. És ha azt vesszük elég sok mindenben értünk egyet és sok a közös bennünk. Én nagyon örültem,hogy van egy leszbi barátnőm. Neki most van párja és mikor ott voltam egyszer velük, akkor nagyon furán éreztem magam. Erről még senkinek sem beszéltem, mennyi a valószínűsége hogy leszbi vagyok?

2015. nov. 29. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy leszbi vagy..vagy leszel Sok sikert a későbbiekben :)

Amúgy hány éves vagy?

2015. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is érzek így :3 Én is azt hittem hogy leszbikus, de aztán rájöttem beszex vagyok :3 16/L
2015. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16/l. Hát az is lehet hogy bi.
2015. nov. 29. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
En is igy voltam ezzel,nem tudtam addig,hogy igazából biszex vagyok vagy leszbikus de amikor összejöttem egy fiúval egyből kiderült számomra hogy nekem ez nem megy,nem érzem vele jól magam ,nem vonzódom hozzá.
2015. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedvetek ismerkedni vagy csak simán beszélgetni nekem írhattok nyugodtan:) 15/L
2015. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek alapján akár tonhal is lehetsz.


szexuálisan felizgulsz a lányokra?

igen: lehetsz bi vagy leszbi.

nem:nem vagy leszbi.


az hogy úgy érzed,hogy tudnál másik nővel lenni kapcsolatban nem jelenti,hogy tényleg menne a dolog.az hogy megnézel más csajokat természetes, szép,csunya lecsekkolod ennyi.


" és mikor ott voltam egyszer velük, akkor nagyon furán éreztem magam" részelteznéd?

2015. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit irigykedtem, szar érzés volt mikor ők szerelmeskedtek én meg csak ugy voltam. Viszont mikor olyanokkal vagyok hogy fiu és lány és ők flörtölnek egymással az egyáltalán nem idegesít.
2015. dec. 1. 18:19
 8/9 nyitott fiú ***** válasza:
igen
2015. dec. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háát..Lehet csak irigykedtél arra hogy ők milyen szerelmesek te pedig ezt azzal probáltad magyarázni hogy leszbikus vagy. Szivesebben lennél nővel vagy fiuval? Vagy eggyáltalán eltudod képzelni magad lánnyal, vagy csak kiváncsiság hajt? Probálkozz és kisérletezz.. Én biszex vagyok, volt barátom de mikor elhagyott 1 az hogy nem biztam már a pasikba és rátermetten azt mondtam : Már pedig most én kiprobálom nővel, hogy jobb e mint pasival a kapcsolat stb.. hááát tévedtem, egy csaj sokkal ravaszabb mint egy pasi. Ettől függetlenül felvállalom hogy biszex vagyok, de kapcsolatot inkább pasival alakitanék ki. Te is probálj erre valamilyen modon rájönni, sok sikert hozzá :) 17/L
2016. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!