Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi tinik nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi tinik nektek milyen lányok tetszenek? És hogyan elégítitek ki egymást?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azok a lányok tetszenek, akik adnak a külsejükre, szépek, nőiesek. Én is ilyen vagyok...

Ujjazás, nyalás, én attól is elmegyek ha csak a mellemmel foglalkoznak, sok mindennel ki lehet elégíteni a másika.

2016. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Külsőre: Ha rövid a haja (nem olyan pasis lenyírt, inkább olyan fülig érő kb), ma magasabb nálam min 10, de jobb, ha 15 centivel (ez 165-170 centot jelent), ha nem sminkel jobban, mint én, az jó. Illetve nagy előny, ha van melle.


Nyilván ezek nem kötelező elemek, de nagyon tudnak tetszeni. :)

Belsőre meg, ha kezdeményező, kicsit perverz, "óvó", akinek a kis hercegnője lehetek (félreértésbe ne essünk, nem vagyok elkényeztetett, hisztis lány), megbízható és van humorérzéke. Mert az nekem nincs.


A másik dologra meg, ugyan úgy, mint a felnőtt leszbikusok. Nincs benne semmi ördöngősség, az első válasz szerint.

2016. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik számomra szépek, van közös érdeklődési körünk, és ott az a bizonyos szikra.

És a második kérdés.. Hm.. ezt biztos, hogy ki kéne fejteni?:') Leszbikus petting és szex xd

2016. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem ideál szerint választok.

De ami tutira és nagyon bejön a vörös haj mellett az:


Sötét dús hosszú haj zöld/kék szemek vékony nőies testalkat olyan velem egy magas (175-178) és ha olyan arányosan teltek az ajkai.

Azt hiszem most így ennyi jutott eszembe:).


L

2016. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!