Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Butch t. lányokat kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butch t. lányokat kérdezem, hogy te utáljátok-e a férfiakat illetve hogy vannak-e hetero fiú barátaitok, ismerőseitek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
:DDDDD
2016. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem utálom őket, csak néhányat, akit valószínűleg akkor sem kedvelnék, ha nem lennék butch.

Pl: beképzelt, bunkó, szexista stb


Igen, sok hetero férfi barátom van. Bár ezeket inkább haverságnak mondanám.

2016. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. febr. 5. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ahány ember annyi variáció. Én rühellem őket, mert van az a tévképzetük, hogy:

- jobbak, mint én

- ellopom a nőjüket

- meg tudnak változtatni (ergo a farkuk varázspálca)

- nőgyűlölők

- szexisták

2016. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es

Szóval szerinted minden férfi nőgyűlölő és szexista is?

2016. febr. 5. 23:03
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Döntő többségük, kérdező. Elegen, ahhoz, hogy lehessen általánosítani.
2016. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben 6-os, de azért jobb ha tudatosítod magadban, hogy ez nem igaz.
2016. febr. 6. 12:29
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

#7 Nem igaz? Miért? Mert te úgy gondolod és cseszi az egódat?

Ahelyett, hogy sértődötten elutasítod a valóságot, az nem fog megváltozni. Ahelyett, hogy hisztizel, "Ez nem igaz", meg "nem minden férfi!" és hasonló szarságok, inkább tegyél ellene, hogy tényleg ne minden férfi legyen és ne lehessen általánosítani.

2016. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as

Te is tudod, hogy érveléssel nem lehet rád hatni, így ne kívánd, hogy megpróbáljak érdemben reagálni. A kollektív bűnösségünket szépen megtámogattad olyasmivel, hogy én "hisztizek, sértődött vagyok és hogy ... cseszi az egómat", ami azért vicces, mert ha egy objektív leszbi elolvasná a párbeszédet, nehezen tudná rávenni magát, hogy ne téged mondjon hisztisnek.


Ha én csalódom 10 lányban, én is nyilváníthatom az összes nőt ócska qrvának?

Nem?

Esetleg akkor 120 csalódás után?


Te is tudod, hogy ez csak düh meg kivetítés és valójában rettegsz attól, hogy rendes, értelmes férfiak is vannak a világon.


Mindemellett én nem vagyok dühös rád, sőt valamilyen szinten meg is értem az érzéseidet. Meglehet bántottak is kiskorodban, nem tudhatom, nem is érezhetem át, de megértem.

Azért kívánom neked, hogy végül sikerüljön megbékélned velünk, férfiakkal is.

2016. febr. 9. 21:20
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

#9 A reakciód... Pont olyan, amilyet vártam.

Először közlöd velem a saját meggyőződésed, miszerint nem lehet észérvekkel meggyőzni az ellenkezőről, próbát nem teszel, részedről le van zárva a dolog: a vita partnered nincs egy szellemi szinten veled, felesleges eszmecserét folytatni. Aztán magaddal is elhiteted, hogy ezt bizony több leszbikus is így gondolná és mély egyetértéssel megpaskolnák a vállad. Mindezek mellett olyasmivel támadsz, amivel a férfiak már nagyon-nagyon rég óta szarba veszik a nőket, "hisztis pina" vagy és kész. ("Csodálkozom", hogy nem kérdezted meg, menstruálok-e.)


A második bekezdéshez: így is megteszed, nem kell alibi. Ha nem nyíltan, máshogy. Ugyan ne mondd nekem, hogy nem húzod a szád olyan nőre, "akiben nagyon sok farok járt" (vagy sosem gondoltad ezt) vagy hogy rászólsz azon férfitársaidra, akik szabadon ribizik a nőket. Nőgyűlölő filmeket, sorozatokat nézel és meg sem kottyan. A zenék között amiket hallgatsz, biztosan találnék legalább egyet, aminek a dalszövege degradáló. Továbbá, és reagálva a harmadik bekezdésre: jogom van gyűlölni a lelkem legmélyebb bugyrából azokat, akik bántanak. Persze ez nem merül ki ennyiben. A társadalmunk férfiközpontú, és hogy ez mit jelent? Te, férfiként, játszod a csúnyagonosz Elnyomó szerepét, én pedig nőként (+ még csak nem is heteróként) az Elnyomott szerepét. Amíg a nőgyűlölet szó szerint gyilkol, lelkeket öl, tönkre tesz életeket a férfi gyűlölet nincs hatással rátok - maximum rosszul esik, megsértődsz rajta, esetleg elkerülnek ilyen gondolkodású nők. De ennyi. Nem fogja senki átvágni a torkod, netalántán megerőszakolni téged. Nem fogják megkérdezni az állásinterjúkon tőled, párkapcsolatban vagy-e/akarsz-e családod, gyereket és ehhez mérten nagy rá az esély, hogy fel sem vesznek. Téged nem büntetnek kollektívan - ha én elcseszek valamit, nem azt mondják, hogy Én nem tudom megcsinálni, hanem hogy a Nők nem tudják megcsinálni és megszidnak, körbe röhögnek, onnantól még annyi nőt sem fognak (például) felvenni az adott munkahelyre. Titeket nem tartanak Alapjaiban kevesebbnek, butábbnak, nektek nem értékelik többre a testeteket a tudásotoknál. Ha ti mentek egy "nőies" pályára, dicséretet kaptok (plusz több pénzt), míg ha egy nő megy "férfiasnak" titulált pályára (például műszakira) onnantól az emberek "színvonal romlást" emlegetnek.

Nem azt mondom, hogy titeket, férfiakat, nem érhetnek rossz dolgok. De nem annyi és olyanok, mint a nőket. Közel sem vagyunk egy súlycsoportban.


Ó, és igen. Dühös vagyok és félek tőletek, mert mint már mondtam, bármikor elintézhettek egy életre mentálisan, fizikailag vagy máshogy. És nem, még véletlenül sem. Ezt nem érheted meg, mert pénisszel a lábaid között születtél és megéled a társadalmi nemed. Te velem szemben kiváltságos vagy, téged máshogy kezelnek, neked több lehetőséged lesz az életedben és teljesen máshogy viszonyulnak hozzád. Fogalmad sincs, min mennek keresztül a nők csecsemőkortól a halálukig - csak halvány elképzelésed van róla. (Remek betekintést nyújt az élet habos oldalának egy szegletébe például a "mindennapi szexizmus" című oldal - [link] , ha bárkit érdekelne.)

2016. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!