Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ez vajon szeret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez vajon szeret, miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok leszbikus az exem szintén 23 éves

Több mint 10 éve ismerjük egymást mindketten külföldre mentünk egy országba ő 5 éve én 3 éve itt kint jöttünk össze 9 hónapot voltunk párkapcsolatban én nagyon szeretem elvileg ő is engem.Prostituáltként dolgozott mégis bele szerettem es miattam abba is hagyta,de nem lett másik munkája.4 évig volt egy palival akit nem szeretett es a korkülönbség is nagy megismertem az illetőt tudom hogy nem szereti. Engem elhagyott mert az exemmel beszéltem nagyon ritkán. Utólag belátom tényleg nem volt szép és evvel tényleg fájdalmat okoztam neki holott nagyon szeretem.ő most vissza ment a palihoz aki amerikai es hogy elmehessen összeházasodik vele. Mondtam nagyon szeretem és várok ra jöjjön vissza hozzam mert tudom hogy nem szereti a palit,engem viszont igen mert annak ellenére hogy a palival van át jár hozzám es nekem mondja hogy szeret.Állítása szerint az az álma hogy Amerikába kijusson,valamint időre van szüksége...elfogadom hogy időre van szüksége de azt nem hogy az álmát ilyen módon akarja elérni.Azt mondta nem kéri hogy várjak rá,de tudja vissza fog jönni es ujra kezdünk mindent.Ha 1% esély is van hogy tényleg szeret elnézem ezt neki es várok rá. ( elég hülye egy helyzet tudom,de szeretem és megvisel a helyzet,ezért kíméljetek az arogátlan kommentektől,csak dűlőre szeretnék jutni.



2016. febr. 9. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Egy nő is sok tud lenni egy kapcsolatban, hát még kettő.
2016. febr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem maradt más, csak a reménykedés.De tudod te is, hogy az élet mindig mást produkál, mint amire számítunk.Én ezért nem tervezek előre.Kedves kérdező.Az ígéret szép szó.De fiatal vagy, és most vannak itt a boldog évek.Nem várhatsz örökké.Ki tudja? Amíg vársz a szerelmedre.Addig lehet hogy bekopog a szerelem az életedbe.Ha nem ma ,akkor holnap.

Nem mondom hogy próbáld elfelejteni.Miért is tenném.De a józan ész az tanácsolja.Hogy lépj, előre nézz, és éld az életed.

2016. febr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!