Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hogy van nálatok, az ha megláttok egy jó mellű lányt, vagy egy formás fenekűt, milyen reakciót vált ki belőletek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a jó mellet megsimogatnátok, vagy rácuppanátok a bimbókra, a formás fenekébe meg belemarkolnátok? Vannak ilyen gondolatok, vagy csak olyasmi, hogy jó lenne ha a jó csaj figyelne rám?

2016. febr. 22. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Az utóbbi... az előbbit inkább pasik gondolják h ha meglátnak egy jó nőt...
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Hallod én hetero férfi vagyok, de megcsinálnám most én is ugyanezeket...:D Még bele is szagolnék a két farpofa közé, aztán kinyalnám a lyukát is alaposan :D
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Én bi lány vagyok, de jó sokáig nézem a formáit,és arra gondolok,hogy húh, jó lenne ha ez a csaj figyelne rám.Eléggé vonz a saját nemem,pedig van barátom.Nem tudom ,hogy miért.Bárcsak egyszer tudhatnám.
2016. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában megnézem egy "fuh de jól néz ki" gondolattal, megkérdezem magamtól, hogy a barátnőmön is jól mutatna egy ilyen fenék/mell, majd állok tovább.

Nincs pasi fantáziám. :)

2016. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elottem is leirtak, az elobbi az ferfi fantazia. Szerintem a hetero nok sem azt gondoljak egy ferfirol, hogy hmmm de jo lenne vegigsimogatni a kockahasat, meg ilyesmi. Szerintem.
2016. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó lenne ha a jó csaj figyelne rám dolog, de nem csak pusztán a figyelem a cél. AZ, HOGY HOGYAN FIGYEL RÁM.


Azt szeretném látni rajta, hogy a dolog kölcsönös, hogy ő is pont annyira le akarja rólam szedni a textilt mint én őróla, hogy legszívesebben feltenne a falra?


Nem tudok ennyire tárgyiasítva gondolni egy nőre. Persze, ha jól néz ki, elindul a fantáziám, de általában úgy hogy mit csinálhatnánk EGYÜTT nem hogy én mit csinálnék ŐVELE.

Egy totál passzív testet fogdosni nekem rohadtul nem izgató, sőt valahol a lelombozó és totál creepy között van fél úton.


Az sokkal inkább izgat, hogy ha látom a reakcióit, hogy libabőrös lesz ha végigsimítok rajta, hogy megkeményedik a mellbimbója a számban, hogy belemarkol a hajamba és közelebb húz...

2016. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus férfi agy. Hogyne gondolatba meg is b*szom!


25/L

2016. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 Mi lenne ha a kérdésre válaszolnál a felháborodás helyett? Itt épp a két nem kezdeti reakciójára vagyok kíváncsi. Azt sejtem, hogy mit gondolnak a pasik, ha csajokat látnak utcán, munkahelyen, stb. de az csak most kezd körvonalazódni, hogy mi a van a női fejekben.


#6 Ha nem tudsz vele beszélgetni, csak látod valahol nyilván nehéz tovább lépni a reakciókra, szóval a tárgyiasítás úgy néz ki, hogy akkor van, ha nincs kommunikáció.


Szóval a csajok, akik letolják a bugyit a Playboy-ban inkább a figyelem (ellenszolgáltatás (pénz)) miatt csinálják, viszont a pasasok inkább automatikusan felkérésnek veszik "táncra". Innen fakadnak a félre értések, hogy a nők máshogy reagálnak. Eddig úgy néz ki, hogy a inkább figyelem az, ami a nőknek kell. A szex meg tizedrangú náluk.

2016. febr. 23. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem, megfordulok utána, de nem túl feltűnően. Alapvetően inkább az arcát szoktam a nőknek figyelni. Mondjuk nekem nagy melleim vannak és a nők is ugyanúgy megnézik őket, mint a férfiak, úgyhogy szerintem nincs törvényszerűség. :D Mondjuk talán annyi megfordul a fejemben, hogy megfognám a melleket, de más elsőre nem.
2016. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Nem hiszem, hogy egyből a szexre kéne asszociálnom ennyiből. :) Ez nem azt jelenti, hogy számomra a szexualitás tizedrangú, csupán ahhoz az érzelmi alap nekem fontos hozzá. Nyilván ez hiányzik egy olyan lányból, akit épp csak most látok. Ettől függetlenül lehet szép és szexis.

2016. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!