Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meg lehet mondani egy lányról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet mondani egy lányról ránézésre, a viselkedése alapján, hogy leszbi? Én annak érzem magam, de nem akarom, hogy mások ezt lássák rajtam.

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem öltözködsz fiúsan, akkor nem asszociálnak erre.
2016. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat az oltozkodes arulkodo lehet!

De amugy ne foglalkoz masok velemenyevel ok ugy sem tudjak mi az igazsag nekem van olyan lany ismerosom aki hetero es a kinezete fius!

Nem kell senkivel foglalkozni elj ugy es nezz ki ugy ahogy akarsz!

2016. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:
21%
Hülye kérdés de csajoknál [a sport melltartót leszámítva.. ami am szexi :D] mi a retek a különbség a fiús és a sportos között?:D Pl a tornacsukának látszó tárgyak + farmer + kapucnis pulóver mi a retek akar lenni ?:D Régen egy csomó csaj mászkált erre ilyenekben. Mostanra elfogytak [hála az égnek].
2016. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő: Elég szűk a látásmódod ilyen téren. Elég sok különbség van a sportos és a fiús között. Pl én egyáltalán nem tartom magam fiúsnak, és cicababásnak sem. Ezt a kettő közötti állapotot hívjuk -ha úgy tetszik- "sportos elengásnak" ..

Amikor nem csak az általad említett torna cipő - cipzáros felső játszik, hanem pl egy blézer is, egy csinosabb egy színű gatya is... Csak hogy kiemeljek egy konkrét példát. És témakör besorolástól függetlenül : ezt a fajta öltözködést láthatod akár heteroknál is, akár leszbikusnoknál is...

2016. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!