Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30-40eves leszbikus nok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40eves leszbikus nok! Egyaltalannem tudtok komlyan venni egy 24 eves not?

Figyelt kérdés
24 leszek. Probalkoztam a sajat korosztalyommal, de valahogy nem jon ossze.Komolytalanok. Ha le van.beszelve egy tali lemondjak vagy kozlik , hogy van mas. Az osszes 20-on eves nem o, atlag. Szerintem lehetne kivetelt tenni. Nekem is gyerekes es tul bulizps kicsapongo a legfobb 20 eves. SxSzerinteSxatlagatlag.

2016. ápr. 15. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik kérdés ez már a héten?
2016. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele! Te össze jönnél egy 14-15 éves lánnyal? Ez alapján gondold végig hogy egy 30-40 éves nő össze jönne-e veled.
2016. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es, mas az hogy egy pl 25 eves sokkal fiatalabbal valoszinuleg nem jonne ossze alapbol mert ha visszaszamol a sajat korabol akkor eleg fiatal korosztaly maradna... egy 20on eves pedig mar felnott ahogy a 30-40 eves no. De persze igy se feltetlen bukik egy 40 eves 20on evesre.

En ha belegondolok, ha 40 lennék tuti nem kéne 20on éves. 30 folott mar oke, persze fugg attol is hogy mennyire erett gondolkozasu es stb

2016. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is, az én korosztályom annyira éretlen, célok nélkül bolyonganak, napról-napra élnek a jövőjüket nézve.. Persze, ne is 40 évesen kezdjék el ezt, csak annyira lehangoló, ha te nem erre vágysz, az idősebb korosztály meg nem ismerkedik veled, mert beskatulyáznak. :/


20/L

2016. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!