Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet hogy az egyik barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az egyik barátnőm meleg?

Figyelt kérdés
Ezt azért gondlom mert.Amikor csak alkalma van rá megfogja az egyik lány kezét állatában nevezzük 2-es számú embernek osztálytársamét szokta ahogy kicsöngetnek óráról fel áll összepakolja a könyveit odamegy 2-es számú embernek megvárja amíg ö is összepakol és megfogja a kezét amíg a következő órára nem érünk és nem ülünk le addig fogja a kezét. Megszokta puszilni az arcát tesióra élőt mindig az öltözőbe az orcáján vagy nem tudom hogy hívják oda ahova a lányok sminkelésnél a pirosítót teszik.
2016. máj. 25. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Én ennyiből nem venném biztosra, mindenesetre ez egy kicsit fura, amit csinál.
2016. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az legkisebb ok van még pár itt van még egy.Ritkán de szoktunk arról beszélni a lány osztálytársaimmal hogy van e az osztályban meleg.Általában az öltözőben.Akkor gyors összeszedi a cuccát elmegy.Kétszer ki is rohant az öltözőből. Van még pár ok ha érdekel leírom.
2016. máj. 25. 21:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer rávetem magam hogy megkérdezem tőle te meleg vagy és amikor kimondtam azt hogy "meleg" gyorsan témát váltót. Szerencséje volt mert egy percel később be is csöngetek órára.Azt mondtam neki hogy "Szeretnék valami fontosat kérdezni.Azt azt hogy meleg" és itt közbe vágót.
2016. máj. 25. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu meleg lehet mert hetero nem fogja a vele egyezo nemu kezet!
2016. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.. Egy heteró nem rohanna így ki egy öltözőből ha erről beszéltek és nem fog közbevágni ha ilyet akarsz tőle kérdezni. Szerintem próbálj vele beszélgetni erről hiszen képzeld milyen nehéz lehet. Először csak mond azt hogy te nem itéled el a melegeket vagy kezdj el ilyen témáról beszélni (pl. az Orlandoi események) és miután látta vagy te láttad hogy kellően megbízik benned vagy ő mondja el vagy te kérdezz rá és lehet hogy megfog neked nyílni. De ne legyél türelmetlen hiszen ilyet bevallani nagyon nehéz.
2016. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!