Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan jelezzem egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem egy lánynak hogy tetszik úgy hogy lezbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány és igazábol csak szeretnék neki valamilyen jeleket adni hogy lezbikus vagyok (mert azt sem tudja) és hogy tetszik! És akkor talán lejönne neki hogy mi a helyzet! De tényleg nagyon szerelmes vagyok belé és nagyon imádom! És olyan gyönyörű! Mit tegyek?


A válaszokat előre is köszönöm!

Nagyon kéne a segítség....!!!



2016. jún. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Küldj egy képet róla priviben. :D Amúgy én fiú vagyok,és ne félj nem lopom el tőled. :)
2016. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érintsd meg és húzd végig a kezedet az ő kezén.. Szerintem akkor egyértelmű lesz neki..
2016. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Véletlenül" érintsd meg a melleit és figyeld a reakcióit.22/L
2016. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Lépj a háta mögé, lassan simítsd végig a karját és csókold meg a nyakát. ;) Szerintem evvel tudatod a nemi identitásodat és ha még beis jössz neki akkor nem hiszem, hogy ne tetszene neki :D
2016. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok szemkontaktus, mosolygás, kedveskedés valamivel, figyelmesség... Ha netán neki is tetszenél, tutira kezdi majd kapizsgálni... És a kézsimitás is igen jó ötlet! :D
2016. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom a válaszokat! :) :D ;)
2016. jún. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!