Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem veszi észre, vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni apám, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Már 6 éve van egy komoly párkapcsolatom. Mivel messze lakunk egymástól, rendszerint átjárunk egymáshoz 2-3 havonta kb. 2-3 hetekre. Már lassan 21 éves leszek, a mai napig nem hoztam fel egy fiút sem, csak a barátnőmet.

Titkoljuk a szüleink előtt hogy együtt vagyunk, de mégis nem fura az senkinek ha két 20+ éves lány már évek óta ilyen szoros barátságot ápol és egyiknek se volt még pasija? és nem is akar?


2016. jún. 22. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül feltűnő. Mivel nem láttak titeket együtt, félreérthető helyzetben, ezért nem biztos, hogy sejtenek bármit is. Az meg hogy nincs pasid, lehet hogy azt hiszi, hogy tartogatod magad, vagy nem akarjátok a szülők orrára kötni. Hetero barátnők is szoktak együtt aludni, igaz, nem egyhuzamban több hetet. :)

Nálam rájöttek, hogy mi a helyzet, mert nálam volt már otthon pasi igaz nem feküdtem le vele meg semmi, de ugye amikor megjelent a barátnőm és 2x is nálunk alaudt, sajnos levágták a helyzetet ugyanis a párom exe bekavart, és megtudták neki köszönhetően, hogy leszbikus. Nem volt könnyű az eleje a szüleim miatt, de mára már szerencsére ninca gond és együtt is vagyunk. :)

19/L

2016. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy B) verzió, nem hülye és már rég leesett neki, de nem hozza fel, gondolván majd bezsélsz róla, ha akarsz.
2016. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!