Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm nem engedi, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi, miért van ez? 22 l

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fantasztikus a szexuális életünk. 1 éve vagyunk egyutt. Úgy kezdődött minden hogy egy jóbarátom buliján találkoztunk. Mindketten becsíptünk, és..felmentünk az emeleti hálóba 😊 egész éjszaka csk nyaltam és dugtam őt(felcsatolhatóval) és ő is engem. És ez mostanáig ilyen szépen ment. Viszont egyre gyakrabban van, hogyha szeretkezünk, nem akarja hogy kinyaljam. Pedig akkorákat élvez tőle. Mindig csak azt szeretné hogy dugjunk. Pedig ugy nem tud elélvezni. Egyszer kétszer már előfordult, de nem jellemző. Én pedig imdom őt nyalni. És ő Továbbra is nagyon szivesen nyal engem. Megkérdeztem mi az oka, és azt mondja hogy nem tudja. :( szeretnék neki örömet okozni, ugy érzem titkol valamit.

#nyalás #Leazbikusság
2016. júl. 5. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lány lehetsz ha a buliban is hordod magaddal a mű hímvesszőt.:-D 19/L
2016. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Az #1-nek igaza van.

Műbrokival jársz buliba? Na máshol kamuzzál.

2016. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
nemlehet h saláta puncija van és itt egy időben az ment h milyen gáz? pedig nemis..bnőmnek is az van és irtó szexi..f.
2016. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jóbarátom leszbikus, kölcsön vettük az övét. Mivel az ő hálójában szeretkeztünk. Kérlek normális vlaszokat..miért kell egyből kötekedni? Csak a segítségeteket szeretném kérni.
2016. júl. 5. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég ortó dolog, hogy a barátnőd által használt műf.sszal dugtad meg..:D Azt viszont ne meséld be, hogy részegen, kancásan lemostátok mielőtt használtátok...
2016. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nezd, orulok ha ettol jobban rzed magad, de azok válasza érdekelne, aki valami használható magyarázattal tud segítnei.
2016. júl. 5. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől lehet.

Lehet nincs megelégedve magával. Bár akkor lehet azt se engedné, hogy dugd.

2016. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlod még egy kicsit, mert több helyen megbukik ez a sztori Cukikám. A csajszinak, és a pasiknak is van egy - egy tipikus írás stílusuk, de valahogy nem az előbbibe tartozol.


Miért jó kamu leszbikus sztorikat kitalálni? A képek kunyerálósakat még megértem, de ezeket nem.

2016. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz is, mégis mi honnan tudjuk, mit titkolhat, ha igen? Nem is ismerjük.
2016. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mivanveletek? ***** válasza:
Bár Én Pasi vagyok,de az biztos,hogy a "nem tudom" válasz mögött mindig félelem és bizonytalanság húzódik..És természetesen a választ is tudja,csak nem mer Ő sem szembe nézni a valósággal...
2016. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!