Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 24-éves lány vagyok fél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-éves lány vagyok fél éve vagyok együtt egy lánnyal, de olyan erös orgazmusa van, hogy néha nem csak a pisit, de még a nagyobbik dolog is kijön belöle engem zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Isteni vele a szex mindent be vállal,de még ilyen partnerom nem volt,aki olyan erös orgazmussal bir,hogy nem tudja vissza tartani a azt a bizonyos nagy dolgot közben,mit csináljak azért ez zavaró számomra.
2016. júl. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyétek meg közösen!
2016. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem sikerült valami szobatisztára a csaj. :D


Neki kell ezt megtanulnia kontrollálni...

2016. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Próbáljatok lassabban haladni, hogy ne legyen olyan erős a orgazmus Amúgy ki szokta feltakarítani vagy mit csináltok vele?.Első ha kèred nyugodtan megeheted te is. Sőt, az enyémmel is megkínállak .:-)
2016. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy dolog, az sz*r lenne? :) Vagy csak az, hogy spriccelve élvez?


Ha előbbi, az valóban sz*r ügy. :)

2016. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hármas! A címedet várom privátban, Facebook oldaladat is csatolhatod. Saját tányért vigyek, vagy egyenesen a számba akarsz kakálni?
2016. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenről még nem is hallottam.

De szerintem nem tudsz mit tenni, max szólni neki, hogy próbálja meg ezt kontrollálni, mert téged zavar.

2016. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzl lehet azért dicsekedni a kocsmában a haveroknak. "Úgy megbaxtam ,h összeszarta magát! " :D Na jó nem :\ de mondd meg neki ,h zavar és előtte intézze le az ilyen dolgait ha tényleg ez van!
2016. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
a természet jelez, hogy bizony-bizony a buzulás nem jó dolog. ;)
2017. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!