Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi csajok! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi csajok! Milyen érzés nektek, ha kinyaltok egy másik lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon ki szeretném próbálni, milyen lenne kinyalni valakit. Nagyon izgat a dolog, de kicsit tartok is tőle. Normális válaszokat, ha lehet. :)

19/L



2016. aug. 8. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék! 24/N
2016. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 17/N.
2016. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szintén én is és izgatónak gondolom. 17/L
2016. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó ,izgató.Szeretem ha a partner élvezi a nyelvem játékát .Ha finom és borotvált nem tudok betelni vele.Mindent szeretek benne ,az ízét ,ha jó nedves ....mindent!

20L/L

2016. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgató. Én személy szerint sokkal jobban szeretek orálisan kényeztetni, mint amennyire azt szeretem, hogy engem nyalnak. Az, hogy milyen érzés, szinte leírhatatlan.

Boldog vagyok, de közben izgatott, kíváncsi (kíváncsi, hogy vajon hogyan szereti a legjobban), és persze odaadó. A lány mozdulatait és apró rezzenéseiért élek és persze a nyögései zene füleimnek.

Csak ajánlani tudom, hogy egyszer próbáljátok ki, garantáltan egy új és nagyszerű élmény lesz az első és a sokadik alkalommal is. :)

Ha bármi kérdés van, privátban megrohamozhattok.

19/L/L

2016. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok sokat segíteni mert én is csak szeretném kipróbálni. 21/Bi/L
2016. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam. Jó volt,de nem tudtam teljes mértékben kiélvezni.... Jó lenne újra átélni :)

25n

2016. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uhh èn nagyon imàdom :) ìgy mindent együttvève! Imádom az ìzèt, ès annyira izgatò amikor làtom, hogy a baràtnőm egyre jobban èlvezi...hmmmm :DD ès azok a nyögèsek :$
2016. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is nagyon ki szeretném próbálni, borzasztó kíváncsi vagyok! :)

L/21

2016. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ki szeretném már próbálni, kíváncsi vagyok hogy milyen 😊
2016. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!