Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok/Nok! Ti lennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/Nok! Ti lennetek hosszutavon kapcsolatban olyan novel aki szinten kapcsolatban van csak egy ferfival? Tehat parhuzamosan ertem egyszerre!

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha többet még egyszer!
2016. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos vagyok

De semmiféleképpen nem tudnék a felesleges 2. Vagy 3. Lenni egy párkapcsolatban..

2016. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elírtam. Biszexuális vagyok nem Nos
2016. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Soha.Egy párt két ember alkot.Ha képben van egy harmadik,inkább félreállnék és keresnék olyat,aki 100%-ot tud adni, nemcsak 40-et.
2016. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat!

En fiu Vagyok es azert tettem fel a kerdest mert a paromat fuzogeti a kolleganoje aki leszbi a parom mondjuk inkabb kivancsi termeszetnek , es a masik lany mondta Neki hogy Ot nem zavarna hogyha Velem parhuzamosan jarna a baratnommel.

Szoval mi tiz eve Vagyunk egyutt es nem tudom milyen hatassal lenne ez a kapcsolatunkra mert a masik lany mar tervezi hogy minden masodik heten lenne a parommal meg par napot hetkoznap ....

2016. okt. 20. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
wtf. Leszbikuskènt mondom, hogy az a nő nem normális! Állj a talpadra ès küld el! Egy kapcsolat kèt emberről szól.. lehet, hogy őt k*rvára nem zavarná, de megkèrdezett esetleg têged? A párod is benne lenne ebbe? Őt esetleg nem érdekli a te vèleményed? èn mindenképp döntês elè állítanám...
2016. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha. Biszexel is nagyon kétkedve randiznék, nem hogy így, hogy párhuzamosan mellettem pasija van... :D
2016. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!