Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok mi az a pont, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi az a pont, amikor szerelmesek lesztek?

Figyelt kérdés
Értelmesebben fogalmazva, mikor mondhatjátok el azt magatokról, hogy szerelmesek vagytok? (előtte-utána) Olyan létezhet szerintetek, hogy az ember először csak szeretet érez?

2016. dec. 29. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen lètezik elsőre a szeretet,de ha jobban megismered és úgy èrzed nem èlhetsz nèlküle mert minden vele töltött perc boldoggá tesz akkor szerelmes vagy
2016. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem is hiszek a szerelemben első látásra, nekem kell az, hogy alaposan megismerjem a másikat, és aztán minden apró dolgával együtt szeretek bele!


Eleinte max csak vonzódom hozzá, de aztán egy csomó beszélgetés és együtt töltött idő után alakul át a dolog nálam szerelemmé. Eddig kétszer voltam amúgy szerelmes, de eleinte csak felszínesen ismertem mindkét lányt, így az elsőbe 5 év, a másodikba pedig másfél év ismertség után szerettem bele! :D

2016. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok! Egyébként magával a "ponttal" kapcsolatban, én akkor jöttem rá, hogy szerelmes vagyok mindkét esetben, mikor elkezdtem állandóan csak az adott lányra gondolni. Előtte jó pár nő járt az agyamban párhuzamosan, de mikor folyton csak egyre gondoltam, meg róla beszéltem, na akkor tűnt fel, hogy hoppá, én szerelmes vagyok! :D
2016. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen olyan vagyok, mint az előttem szóló, nem érzem magam szerelmesnek csak azért, mert szexinek tartok valakit, és neadjisten elcsevegek vele felszínesen erről-arról néha. Legutóbb 2 év ismeretség után sikerült beleszeretnem egy lányba.:D
2016. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hajlamos vagyok sajnos első látásra belezúgni valakibe, aztán ahogy fokozatosan megismerem néha csalódás ér, de volt már olyan is h bevált a megérzésem és tényleg egymásnak lettünk "teremtve"..:)
2016. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés kérdező! :)

Szerintem majd emeld ki sokszor,amíg csak teheted,kár,hogy eddig többen nem válaszoltak rá...tanulságos!


Hogy válaszoljak a kérdésre is... Szerintem is van olyan,hogy szeretetből,tehát akár barátságból szerelem lesz,és az ember ekkor már elkezd vonzódni is természetesen az adott személyhez.Nekem pár évbe tellett,hogy ilyet érezzek,mert előtte másba voltam szerelmes.Akkor jöttem rá,amikor mondta,hogy szeret (persze sajnos nem szerelemmel),és ekkor olyan furcsa érzés fogott el,nem olyan volt,mint,amikor mások mondták,hogy szeretnek.Kb talán ez volt az első,és meghatározó jel!

Velem mi a helyzet kérdező?Engem érdekelne! :)

2017. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*Veled

Elnézést,elírtam!

2017. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van,hogy már az első találkozáskor mély benyomást tesz rám,és már annyira tetszik a viselkedése,stílusa,hogy pár nap vagy 1-2 hét után az a bizonyos bizsergés átveszi az uralmat a gondolataim felett:-) Van hogy ugyanez lassabban játszódik le,elöször csak egy kellemes benyomást tesz rám,de nem érzem hogy megrohan az a mindent elsöprő érzés,de lassan,de ahogy megismerem,akár hónapok vagy évek múlva észre veszem,hogy érzem azt a kis bizsergést és innentől kezdve megint napok,hetek kérdése,hogy mikor jön a nagybetűs szerelem:-)A mostani barátnőmmel az előbbi volt,az előzővel az utóbbi:-)
2017. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*De minden esetben a személyiségbe szeretek bele,önmagában a külső kevés hozzá.
2017. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos..én nem tudom mit érzek :( Életemben egyszer voltam szerelmes, egy évvel ezelőtt. A szerelem kialudt, szeretetet talán egy csepp, ragaszkodás megmaradt (ami már elég beteges szerintem..). Akkor abból éreztem/tudtam, hogy szerelem, hogy ugye mindig rá gondoltam, találkozásunk előtt gyomorliftezés, kéz-láb remegés. Életemet is oda adtam volna érte. Aztán elég hamar átment ez ilyen szerelem-gyűlölet (se veled se nélküled) maszlagba. (Ez a "smárulunk, miközben a hátába szúrok egy kést" :D ) Lehet már ez sem volt túl normális, lehet mindkeften tehettünk erről, de mindegy nem is ez a lényeg. Itt mint átmenet, barátságból szerelem volt az elején. A mostaninál viszont a barátságot kizárnám. Szimpla szimpátia volt az elején, meg persze szexuális vonzódás (ez az első embernél is természetesen), illetve egyszer egy picinyke fellángolás, majd amikor eljött hozzám (kilóméterekre lakik tőlem) már az első randin lefeküdtünk. Amit igazából ő se, és én se tudtunk hova rakni. Fontos volt a szüzességem, de nem tudom, ez olyan természetesen jött, és talán az is közrejátszik, hogy nekem nem igazán az számít ha nővel fekszem le, hanem ha férfival (biszex vagyok). Természetes volt az is hogy sok pézt kiadtam arra hogy találkozhassunk (több napig voltunk egy apartmanban) és persze hogy mindent megvegyek neki, egy cseppnyi rossz érzés vagy megbánás nem volt bennem. Sőt, a kezeimet dördeltem amikor fenyegetve éreztem őt (hogyha akkor valaki belénk köt akkor a testi erőszaktól sem riadok vissza, pedig fizikailag ő van fölényben, nem én). Mintha már együtt járnánk, és ezt ő is érezte hogy ilyen volt, amikor itt tartózkodott nálam. Talán mert most élem ki azt, amit az előző beteljesületlen szerelemnél nem tudtam? Ez is felmerült bennem. De szerintem inkább szimplán szeretem, nem vagyok belé szerelmes, vagy a kettő között..de én már nem tudom, bonyolultak az érzések. Nincs pillangó, se remegés. Egyszerűen csak mindent meg szeretnék neki adni, vele akarok lenni, mert olyan természetes az egész, mellette önmagamat tudom adni, nem úgy, mint az előző delikvensnél.

Viszont pár napja nála is előjött ez a szeretet-gyűlölet szarság, habár már kezd enyhülni...De kezdem azt hinni képtelen vagyok normális emberi kapcsolatok kialakítására.


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, lehet a tárgytól is eltértem néha, de ez most kikívánkozott belőlem :D és szerettem volna, ha teljesen megértitek.

Vélemény?

2017. jan. 12. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!