Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero nők/lányok, mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők/lányok, mi lenne a véleményetek, ha levennétek egy csajról hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem: HA


-Nem mászik a pofátokba

-Titokzatos alapból is a csaj

-Flörtölve néz rátok, de nem bámul, inkább odapillant "romantikusan"

-Értelmes a csaj

-Csinos

-Egyedi személyisége van, nem tömegember

-Konkrétan nem mondta el, de valamennyire levehető


Mit gondoltok? Mi a reakciótok? Felkelti legalább csak "flörtölés szinten" az érdeklődéseteket? Minden vélemény érdekel!



2017. jan. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem jòl esne :) pozitìvumként fognám fel, hogy egy nőnek is bejövök és, hogy feltudtam kelteni az érdeklődését! :)
2017. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jarsz ha nyiltan felvallod mintsem probalsz trukkozni.

Ram minden stimmel kiveve az, hogy nem veheto le... bar igy is van akit meglep.

Szoval arra celzok, hogy meg tudod magadat nyomoritani picit meg a hetero lanyt is rossz esetben ha titkolod ezt vagy heterora hajtasz.

Egyebkent meg nyiltan csinalod is jol esik nekik.

En lány utan futottam, hogy "szia mi a neved mert nagyon szep vagy" kozolte hetero de azota is joban vagyunk :) szoval ezzel aligha masztam a pofajaba de szandekaim magabiztosan ertesere adtam es friendzone miatt nem kell sirankoznom egy percig sem es aki ilyen aranyosan reagalta le az bizony baratkent is kell :)

2017. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok és azt látom, hogy a hetero nőknek igenis bejön, ha egy másik nő érdeklődik irántuk. Amit észrevettem, hogy mindenképp az a legvonzóbb a hetero nőknek is, ha valaki magabiztos. :)
2017. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint megijesztene a dolog és amint észrevenném ezeket az árulkodó jeleket, kerülném a lány társaságát. Ha nem ismerem csak látásból, akkor eleve távol tartom magamat tőle, ha pedig ismerem és beszélő viszonyban vagyunk, igyekezném félreérthetetlenül a tudtára adni, hogy kizárólag a férfiakhoz vonzódom.


Semmilyen formában nem ingerkednék ezzel az információval mert az nekem sem jó, és a leszbikus lánynak sem. Rövidre zárnám, nagyon gyorsan és határozottan.

2017. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!