Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudnám ezt leküzdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt leküzdeni vagy valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Folyton azon kattogok meg idegesítem magamat hogy a büdös életbe nem lesz senki meg hogy soha nem fogok tetszeni senkinek meg hogy nem fogok nekik kelleni. Itt egyébként nem azzal van a baj hogy visszataszítóan nézek ki (mert szerintem jól nézek ki, legalábbis én "tetszek" saját magamnak)hanem egyszerűen ha tetszik valaki folyton azt érzem hogy "fúú neki én biztos nem jövök be". Ez már nagyon zavar magamba, tudnátok tanácsot adni vagy valakivel volt már hasonló?

2017. jan. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod magadat csunyának akkor meg, némi önbizalom kell csupán és lökett (pl.: biztatás, mások dicsérete), hogy leküzd eme indokolatlan félelmedet. Nem hinném hogy ezt máshogy le tudnád küzdeni.

Egyébként honnan veszed, hogy az adott személynek nem tetszel, abból mert azt gondolod (na ez az amit felejtsd el, majd csak akkor ha már kaptál tőle reagálást tudod biztosra), de még meg sem kérdezed, rá sem hajtasz, hogy megtudd, addig ne vegyél mérget rá.

2017. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

Indulj úgy neki,hogy nincs vesztenivalód....így nem érhet csalódás,sőt kellemes meglepi is lehet


bocs ,hogy pasiként írtam

2017. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es semmi baj mivel nő-nő ezért annyira nem számít a tapasztalat (ezt nem úgy értettem hogy minden nő ugyan olyan)


1-es nagyon köszi sokat segítettél :)

2017. jan. 21. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen mintha csak énírtam volna a kérdést. Ha megdícsér valaki mar akkoris ugyerzem hogy csak tuti hazudik. Sose fogom kinőni szerintem :/ 16/L
2017. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen át érzem azt amit most írtál, mert én is ilyen vagyok! Nem tartom magam csúnyának, tetszem magamnak, ahogy te is írtad, de az önbizalmam a béke feneke alatt van...Nagyon szégyenlős vagyok, meglátom magamban a legapróbb hibákat és képes vagyok felnagyítani aztán mondhat bárki bármit... A kapcsolataim elején is ez van, hogy "hú ez a nő sokkal szebb nálam! Mit akar ő tőlem?!" vagy "biztos csak kihasználni akar ès nem is gondolja komolyan, mert ki jönne egy magamfajtával össze" Stb, de hidd el ez sokszor csak a mi fejünkben van benne ;) és más észre sem veszi azokat a hibákat amiket mi látunk meg magunkban vagy magunkon ;)

Ami segít vagy segített az a mostani barátnőm, aki önbizalmat ad/adott, mert érezteti, hogy mennyire gyönyörű vagyok a legbénább pillanatokban is pl:reggeli felkeléskor, takarítás vagy nehéz nap után, mikor az ember teljesen szét van csapva és akkor is ragyogó szemekkel néz rám vagy vall szerelmet... :) és sokszor felvont szemöldökkel, hüly*nek néző arccal figyel mikor "próbálom magam széppé varázsolni" xddd minden baromságot képes vagyok kipróbálni :D

És ez valóban segít/segített,hogy egy olyan társ van mellettem aki tényleg önbizalmat ad, pedig hidd el ez nálam nehéz dolog ;) de neki végre elhiszem, hogy ha magamnak vagy másik embernek nem is vagyok tökéletes neki igen, és ez a legfontosabb :)

Amit tanácsolok, hogy ne gondold túl a dolgokat, legyen önbizalmad és mosolyogj ;)

Megfogod találni a számodra legmegfelelőbb személyt, akkor mikor nem is számítasz rá ;) sok sikert! :)

2017. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!