Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mennyit szoktatok a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok a párotokkal vitázni?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt? Milyen gyakran szoktatok vitatkozni? Mennyire nagy a vita tárgya? Mennyi idősek vagytok? Mennyi idő alatt békültök ki?

2017. jan. 22. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal 2 éve vagyunk együtt, ő 32 èn 26 éves vagyok. Nem igazán szoktunk vitatkozni, veszekedni, viszont viták a legjobb kapcsolatokban is előfordulnak ;) így nálunk is :D

Én elég fèltèkeny tipus vagyok, ezèrt van hogy ezen összeveszünk, de próbálom visszafogni magam :D vagy lehet egy-egy vicces beszólásom kicsit erősebbre sikerül ès ezen megsértődik :D

ő viszont túl aggódó ès gondoskodó tipus, ez pedig nèha engem zavar :D

Hmm hát az eddigi legnagyobb vitánk az volt ami a gyerek tèmáròl szólt, ő akar èn nem gyereket...neki van egy kislánya, viszont szeretné ha èn is megtapasztalnám a terhességet meg a többi vele járò csudàààlatos dolgot :D viszont én nem szeretnèm még, és ezen kicsit összekaptunk de aztàn sikerült megbeszèlnünk 3 hónap utàn :D most megint nagy a boldogsàg ;)

Egyèbkènt egy-egy kisebb vitàt rögtön megbeszèlünk vagy màsnap kiengeszteljük a màsikat, romantikus vacsi, masszázs, szex, szex,szex ez mindig beválik :D főleg nálam :D egyèbkènt a barátnőm tènyleg fantasztikus, imádom és nagyon néha túl romantikus is :) szóval jól megvagyunk :)

Te párkapcsolatban èlsz?

2017. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok akkor a kapcsolatodhoz ^^

Igen, van barátnőm.. Lassan 2 hónapja, hogy együtt vagyunk.. És persze mi is szoktunk veszekedni.. :s

2017. jan. 22. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
6.5 éve vagyunk együtt. Vitáink nekünk is vannak, általában inkább kisebb félreértések, de volt nagyobb mélypontunk is, amin keresztülmentünk. Minden kapcsolatban vannak viták, olyan egyszerűen nem létezik, ahol nincsen, a lényeg, hogy együtt megtudjátok oldani. Mi mindig megbeszéljük a dolgokat, aztán úgy érzem, hogy ez is csak megerősít minket és közelebb hoz a végén. Én 23, ő 21 éves.
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Több mint 2 éve vagyunk együtt barátnőmmel(19éves). Kevés vitánk volt, de az utóbbi pár hétben sűrűsödött és egyre nagyobbak lettek. Úgy érzem a kapcsolatunk a vége felé közeledik.

21/F

2017. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 7 éve vagyunk együtt.Az első 1-2 évben rengeteget veszekedtünk,voltak komolyabb problémák,amiken már túllendültünk.Azután egyre jobb lett a kapcsolatunk ,4 éve együtt is élünk.Mostanában csak a szokásos apróságokon vitázunk,de így is kell legalább 1 nap mire a barátnőm hajlandó békülni:-)Én nem vagyok egy haragtartó típus,ha rajtam múlna kb.15 perc múlva békülnék:-)

Én 34/N,ő 39/N

2017. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát vita van sokszor de csak olyan kisebb
2017. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég sokszor vitatkozunk de igazából nem nagyon tudunk a másik nélkül élni tehát mindig kibékülünk és remélem ez így is marad illetve nem veszekszünk ennyit.


L

2017. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt. Szinte minden nap,de csak mert mind a ketten konok,makacs személyek vagyunk.Mind a kettőnknek vannak olyan dolgai amibe bele leht kötni. Nekem is,neki is. Általában már utána 1-2 órával kibékülünk. Volt mondjuk olyan 2-3-szor,hogy nem tudtunk napirendre térni akkor inkáb csak hagytuk egymást pár napig.
2017. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emberek ***** válasza:

Nemsokára fél éve, hogy együtt vagyok barátnőmmel. Nem szoktunk nagyon sűrűn vitatkozni, ha számszerűsíteni kellene, akkor 3-5 hetente van 1, maximum 2. Nem szoktunk nagy dolgokon vitatkozni, és általában elég egy jó alvás, és utána már könnyebben hajlunk kompromisszumra vagy ha a szex is hatásos tud lenni a beszélgetés után kicsit levezetni a feszültséget.

Én 19 vagyok, ő 16

2017. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!